Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 05.06.2017
21

Тема номера


Голова іде у щорічну відпустку: розглядаємо нюанси

Сезон відпусток розпочато! Відпочити має право кожен працівник, і голова органу місцевого самоврядування (ОМС) — не виключення. Але питання правильності оформлення відпустки такого працівника однозначної відповіді у кадровиків не знаходить. Тож сьогодні розберемося з цим питанням.

Статтi

Голова іде у щорічну відпустку: розглядаємо нюанси (c. 4)

Сезон відпусток розпочато! Відпочити має право кожен працівник, і голова органу місцевого самоврядування (ОМС) — не виключення. Але питання правильності оформлення відпустки такого працівника однозначної відповіді у кадровиків не знаходить. Тож сьогодні розберемося з цим питанням.

Коригування відпускних педагогів: вирішуємо труднощі разом (c. 9)

Для педагогічних працівників початок 2017 року ознаменувався гучною звісткою з урядових полів — певним освітянам посадові оклади підвищено на 2 тарифні розряди. А ось бухгалтерам навчальних закладів з настанням часу виходу педагогів у відпустку не позаздриш: крім того, що з таким «звірем», як підвищення на 2 тарифних розряди, до цього часу вони не стикалися, так ще і зарплата деяким працівникам виплачується з різних джерел (за рахунок місцевого бюджету та за рахунок освітньої субвенції). А до цього ще додайте підвищення окладів після проведення атестації. І все це потрібно врахувати при обчисленні відпускних! Погодьтеся, задачка не з простих. Тож в цій статті будемо шукати її вирішення разом.

Зворотний зв'язок

Відпускні: відображаємо в обліку (c. 20)

У зв’язку з впровадженням нового Плану рахунків чи змінився механізм відображення у бухобліку нарахування та виплати відпускних працівникам?

Довідкова інформація

Коригування відпускних: таблиця коефіцієнтів для ЄТС за червень 2017 року (c. 22)
Індексація зарплати працівників ОМС (посадові особи, службовці, робітники) (c. 23)

26.05.2017 р. збільшено оклади посадових осіб та службовців ОМС, а оклади робітників останній раз підвищувалися в січні 2017 року. Отже, в цьому матеріалі розглянемо нюанси індексації зарплати таких працівників.

Матеріальна допомога на оздоровлення та соцпобут: особливості (c. 25)

Під час виходу у щорічну відпустку працівники можуть отримувати матдопомогу на оздоровлення, в народі — «оздоровчі», а дехто вирішує «гуляти на всі» та звертається до керівника з проханням надати йому ще й допомогу для вирішення соціально-побутових питань. Далі розглянемо особливості надання цих виплат різним категоріям працівників.

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за вересень 2019 року

Довідку про використані РК за вересень 2019 року

Фінансва та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

18.10.19

ЄП за жовтень 2019 року (ФОП-єдинниками груп 1, 2)

Авансовий платіж з ПДФО (за фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат) (ФОП-заг

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку