Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 21.05.2018

19

Тема номера


Перетворення КЗОЗ на КНП: як працює комісія з реорганізації

Як утворюється та працює комісія з реорганізації комунального закладу охорони здоров'я в комунальне неприбуткове підприємство? Як оплачується праця членів такої комісії?

Документи та коментарi

ОМС — підвищено оклади і не тільки: вивчаємо та застосовуємо (c. 3)

(коментар до постанови КМУ від 10.05.2018 р. № 363)

Віта Макаренко
Конкурс на посаду керівника ЗСО: як застосовувати Типове положення? (c. 21)

(коментар до наказу МОН «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 р. № 291)

Віта Макаренко

Статтi

Установлюємо жалюзі: облік від «А» до «Я» (c. 13)

Офісні жалюзі призначені головним чином для створення комфортних умов у приміщенні. Хоча, розроблені за сучасними технологіями, вони можуть стати і стильною деталлю інтер’єру. Які ж цікавинки можуть бути в бухобліку і закупівлях жалюзі? З’ясуймо ​.

Любов Крута, Вадим Толстоп’ятов

Зворотний зв'язок

Перетворення КЗОЗ на КНП: як працює комісія з реорганізації (c. 27)

Як утворюється та працює комісія з реорганізації комунального закладу охорони здоров'я в комунальне неприбуткове підприємство? Як оплачується праця членів такої комісії?

Людмила Линник
Газонокосарка працює на пальному: які норми витрат? (c. 30)

Установа утримує на балансі обладнання, яке працює на бензині (газонокосарка, бензопила). Чи є законодавчо встановлені норми для такої техніки або ж можна використовувати дані з техпаспорта? Якщо у техпаспорті визначено рівень споживання пального в кілограмах на одну мотогодину роботи, то як його адаптувати, адже бензин обліковуємо в літрах?

Любов Крута, Вадим Толстоп’ятов

Додатковi матерiали

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату (секретаріату) обласних, Київської та Севастопольської міських рад (додаток 48) (c. 9)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату районних, районних у мм. Києві та Севастополі рад (додаток 49) (c. 9)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їх виконавчих комітетів (до (c. 10)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів управлінь, відділів виконавчих органів районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад (додаток 53) (c. 11)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів (додаток 52 ) (c. 11)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів департаментів, управлінь, відділів, інших виконавчих органів міських (крім мм. Києва та Севастополя) рад, виконавчих органів сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територі (c. 11)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів (крім сільських, селищних рад і їх виконавчих органів, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад) (додаток 54) (c. 12)

Додаток до матеріалу:

Схема посадових окладів службовців апарату (секретаріату) органів місцевого самоврядування, органів прокуратури (додаток 55) (c. 12)

Додаток до матеріалу:

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку