Журнали

Бухгалтерія: бюджет

Бухгалтерія: бюджет 18.04.2016

15

Тема номера


Електронні закупівлі: еволюція від простих користувачів до продвинутих юзерів мережі «Інтернет»

19.02.2016 р. набрав чинності Закон № 922. Як запевняють його розробники, він має на меті реформувати одну з найбільш бюрократичних та корупційних сфер — систему державних закупівель. Зробити це пропонують шляхом переведення її у автоматизовану електронну площину. Як саме вплине Закон № 922 на організацію держзакупівель, дізнаєтеся із цієї статті.

Документи та коментарi

Звіт про використання коштів на відрядження (під звіт): форму знову змінено! (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року № 841» від 10.03.2016 р. № 350)

Віта Колісник
Природний убуток сезонних овочів: як списати правильно (c. 6)

(коментар до листа Мінекономрозвитку від 20.10.2014 р. № 3501-06/36416-07)

Оксана Верхогляд
Атестація працівників: чи впливає місяць підвищення кваліфікаційної категорії на індексацію? (c. 8)

(коментар до листів Мінсоцполітики від 21.03.2016 р. № 138/10/136-16 та МФУ від 11.03.2016 р. 
№ 31-08040-03-21/6924)

Жанна Лаврентьєва ,

Статтi

Електронні закупівлі: еволюція від простих користувачів до продвинутих юзерів мережі «Інтернет» (c. 11)

19.02.2016 р. набрав чинності Закон № 922. Як запевняють його розробники, він має на меті реформувати одну з найбільш бюрократичних та корупційних сфер — систему державних закупівель. Зробити це пропонують шляхом переведення її у автоматизовану електронну площину. Як саме вплине Закон № 922 на організацію держзакупівель, дізнаєтеся із цієї статті.

Оксана Верхогляд

Зворотний зв'язок

Виготовлення техпаспорта будівлі: який кекв обрати (c. 19)

За яким КЕКВ оплатити виготовлення технічного паспорта будівлі установи?

Галина Шамрай
Отримали дохід від депозиту? Сплачувати податок на прибуток не потрібно (c. 20)

​Підкажіть, чи оподатковується податком на прибуток дохід за відсотками, нарахованими установою банку за користування депозитом, відкритим навчальним закладом?

Оксана Верхогляд
Спортивний клуб: питання оплати праці (c. 21)

​Комунальна установа «Спортивний клуб» фінансується з міського бюджету (всі кошториси, штатний розпис затверджує міська рада). Виникають запитання:

1. Якими типовими штатними нормативами слід керуватися?

2. Які працівники мають право на надбавку за вислугу років?

3. Чи є правомірною виплата премій (щомісячно, щоквартально, в кінці року) окремим працівникам (наприклад, директору, бухгалтеру), якщо відсутні колдоговір (закінчилась його дія в 2013 році) та положення про преміювання? Чи можна виплачувати тренерам премію до Дня працівників освіти відповідно до ст. 57 Закону про освіту?

4. Якої тривалості має бути щорічна основна відпустка працівників спортклубу? І чи мають право вони на додаткові відпустки (за спортивним профілем)?

Оксана Левченко
З 1 травня 2016 року діє новий Закон про держслужбу, а що з ОМС? (c. 24)

​З 01.05.2016 р. почне діяти новий Закон про держслужбу. З-поміж іншого, цим Законом запроваджується нова класифікація посад державної служби та новий порядок обчислення стажу державної служби. Також завдяки новому закону зміниться система оплати праці. У зв’язку з цим виникає запитання, що чекає на органи місцевого самоврядування з 1 травня?

Сергій Плотян
Надбавки за вислугу років та за ранг: як платити в місяці, відпрацьованому не повністю (c. 24)

​Чи потрібно за умови неповністю відпрацьованого місяця (відпустка, лікарняний) надбавку за вислугу років та надбавку за ранг посадовим особам сільради розрахувати пропорційно відпрацьованому часу? Як виплачувати надбавки, якщо у місяці їх виплати працівник був у відрядженні та дні відрядження оплачено за денним заробітком?

Алла Литвин
1 удав = 2 слоненятам, або Який розмір 0,5 посадового окладу від 1723 грн (c. 25)

​З 01.12.2015 р. посадовий оклад спеціаліста I категорії сільради становить 1723 грн. Яким буде посадовий оклад працівника, який працює на 0,5 ставки? За правилами округлення він повинен становити 862 грн. Однак тоді посадовий оклад на повну ставку становитиме 1724 грн...

Світлана Коновал
Головна медсестра Центру ПМСД + медстатистик: чи можна? (c. 25)

​Чи може головна медсестра Центру ПМСП працювати за сумісництвом на посаді медстатистика?

Анжела Купліванчук
Завідувач відділення терцентру + психолог: комбінація неможлива (c. 26)

​Чи може завідувач відділення соціально-побутової адаптації терцентру працювати за суміщенням психологом у цьому ж терцентрі, оскільки у штатному розписі є відповідна вакансія, а завідувач має необхідну вищу психологічну освіту?

Світлана Коновал
Прийняття на работу бухгалтера з категорією: зберігати її чи ні? (c. 27)

​У 2008 році бухгалтеру присвоєно 2 кваліфікаційну категорію. У 2011 році вона перейшла в іншу організацію головним бухгалтером. У 2016 році прийнята в нашу організацію бухгалтером без категорії. Чи правильно вчинив інспектор з кадрів і чи потрібно провести атестацію щодо присвоєння категорії?

Світлана Коновал
Заняття зупинено внаслідок проведення військових дій: як оплачувати цей період (c. 28)

​У дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста не проводиться навчально-виховний процес у зв’язку з відсутністю дітей унаслідок проведення бойових дій. У зв’язку з цим був прийнятий наказ про встановлення простою працівникам закладів з вересня 2014 року й до цього моменту.

Як правильно оплатити період простою? Чи індексується заробіток за час простою?

Світлана Меренкова
НВК - спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів: які штатні нормативи застосовувати (c. 29)

Проходить реорганізація НВК «загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів — лінгвістичний ліцей» у загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат І–ІІІ ступенів. Учні будуть вивчати іноземну мову та мати право проживати у гуртожитку при школі. Скажіть, будь ласка, які типові штатні нормативи поширюються на загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат І–ІІІ ступенів?

Оксана Хмелевська
Ділення класу на групи: як оплатити заміну (c. 29)

​При вивченні інформатики клас ділиться на 2 групи. Коли один учитель на лікарняному, групи об’єднують і урок проводить один учитель. Як йому повинні платити заміну?

Світлана Меренкова
Студент-сирота є підприємцем: чи виплачувати грошову допомогу при працевлаштуванні (c. 31)

​Студент (сирота) для виплати одноразової грошової допомоги при працевлаштуванні надав виписку з Єдиного держреєстру про те, що він зареєстрований як фізична особа — підприємець. Чи є така виписка підставою для виплати грошової допомоги?

Людмила Кунгурцева
Допомога для придбання навчальної літератури (c. 31)

​Яку суму треба виплатити дитині-сироті на придбання навчальної літератури в 2016 році?

Людмила Кунгурцева

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку