Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 18.12.2017
47

Тема номера


Голови місцевих держадміністрацій: визначено нові умови оплати праці

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 304 та від 18 січня 2017 р. № 15» від 01.12.2017 р. № 931)

Документи та коментарi

Голови місцевих держадміністрацій: визначено нові умови оплати праці (c. 3)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 304 та від 18 січня 2017 р. № 15» від 01.12.2017 р. № 931)

Меморіальні ордери та інші регістри: зустрічаємо нові типові форми (c. 5)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження типових форм меморіальних ордерів, інших облікових регістрів суб’єктів державного сектору та порядку їх складання» від 08.09.2017 р. № 755)

Зміни до Класифікатора професій щодо медиків: перший млинець грудкою (c. 11)

(коментар до наказу Мінекономрозвитку «Про затвердження Зміни № 7 до Національного класифікатора України ДК 003:2010» від 30.11.2017 р. № 1744)

Кілька рад об’єдналися в ОТГ: які ставки місцевих податків застосовувати? (c. 13)

(коментар до листа ГУ ДФС у Донецькій обл. від 21.09.2017 р. № 2012/ІПК/05-99-12-04-14)

Статтi

Оренда держмайна: найпоширеніші питання та останні новації. Розбираємо разом з ФДМУ (c. 16)

Одним з джерел доходів бюджетних установ та відповідних бюджетів є орендна плата за нерухоме майно державної та комунальної власності. Проте сам процес підготовки та передачі такого майна в оренду досить клопіткий: потребує пильності і уваги. Найпоширеніші питання, що виникають у наших читачів у цій сфері, ми задали ФДМУ та отримали відповіді. В цій статті розглянемо роз’яснення спеціалістів Фонду докладніше. Крім того, розповімо про новації в орендних відносинах, які вже відбулися (вони стосуються проведення конкурсу), та зупинимося на планах законодавців, які ще тільки в проекті.

(листи ФДМУ №10-16-18940 від 05.10.2017 р. , №10-16-18603 від 02.10.2017 р.)

Зворотний зв'язок

Наприкінці року виконали умови всіх договорів: чи потрібно звітувати на веб-порталі «Рrozorro»? (c. 28)

Практично всі наші договори (а їх багатенько) діють до 31.12.2017 року. Скоро настане ця дата, і ми боїмося, що не встигнемо вчасно опублікувати звіти про виконання усіх договорів на веб-порталі «Рrozorro». Підкажіть, чи обов’язково оприлюднювати звіти про виконання договорів, вартість закупівель у яких менша, ніж встановлена ст. 2 Закону № 922?

Нестача запасів: як вплине на ПДВ-облік (c. 29)

Під час інвентаризації виявили нестачу 10 л бензину. Наша бюджетна установа є платником ПДВ. Чи необхідно за такою операцією нараховувати податкові зобов’язання?

Створили комунальне підприємство: як обліковувати статутний капітал? (c. 31)

Селищна рада згідно з прийнятими рішеннями є засновником комунального підприємства та робить внески до його статутного капіталу. Як відобразити такі витрати в обліку? Чи можна кошти списати одразу на видатки?

Додатковi матерiали

Щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів (c. 14)

Індивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Донецькій області від 21.09.2017 р. № 2012/ІПК/05-99-12-04-14

Щодо деяких питань, пов’язаних з наданням бюджетними установами нерухомого майна в оренду (c. 25)

Лист Фонду державного майна України від 05.10.2017 р. № 10-16-18940

Щодо оренди майна бюджетних установ (c. 27)

Лист Фонду державного майна України від 02.10.2017 р. № 10-16-18603

Архiв номерiв

Календар
20.12.18

Податкова декларація з ПДВ за листопад 2018 року

Декларація з акцизного податку за листопад 2018 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за листопад 2018 року

Податкова декларація з плати за землю за листопад 2018 року

Податкова декларація з рентної плати за листопад 2018 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за листопад 2018 року

Авансовий внесок з ЄП за грудень 2018 року (єдинниками груп 1 та 2)

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку