Журнали

Документи та коментарi

Санаторних шкіл більше не буде! Про що слід подбати засновникам та керівникам закладів? (c. 11)

(коментар до Закону України «Про внесення зміни до пункту 3 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі» від 13.07.2020 р. № 764-IX)

ПДФО та ВЗ: куди сплачувати із зарплати соцробітників терцентрів, а також із зарплати працівників структурних підрозділів (c. 14)

(коментар до листа МФУ від 29.05.2020 р. № 11220-02-2/16201)

Починаємо утримувати аліменти з працівника: чи потрібен наказ керівника? (c. 16)

(коментар до листа Мінсоцполітики від 01.03.2019 р. № 247/0/206-19)

Як оплатити роботу педагогічних працівників коледжу в ДЕК? Відповідає МОН (c. 20)

(коментар до листа МОН від 04.08.2020 р. № 1/11-5182)

Зворотний зв'язок

Обов’язкові профілактичні медогляди працівників: хто оплатить? (c. 22)

Працівники нашої установи повинні проходити щорічний обов’язковий профілактичний медогляд. Раніше для них він проводився безкоштовно. У зв’язку з реформою охорони здоров’я постало питання, хто тепер повинен оплачувати послуги проходження медогляду.
(лист НСЗУ від 10.06.2020 р. № 6444/8-17-20 (витяг))

«Чорнобильська» відпустка + відпустка «на дітей»: комбінація можлива (c. 26)

Працівниця установи має право на відпустку за двома підставами:

  •  як мати дитини з інвалідністю, що постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС (п. 3 ч. 3 ст. 30 Закону № 7961);
  •  як мати дитини з інвалідністю (ст. 19 Закону про відпустки2).
Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 р. № 796-ХІІ.
Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР.

Чи можна їй надавати обидві відпустки повної тривалості?
Відразу відповімо: так, працівниці можна надати обидві вказані вище відпустки. Далі — докладніше.
(лист Мінекономіки від 21.05.2020 р. № 3512-06/32095-09 (витяг))

Довідкова інформація

Адмінвідповідальність за порушення у сфері публічних закупівель (c. 29)

Законом № 114 та Законом № 530 не тільки оновлено закупівельне законодавство, а й змінено підхід до адміністративної відповідальності у сфері публічних закупівель. Відповідні зміни внесено до ст. 16414 КпАП. Давайте розглянемо їх детальніше.

Додатковi матерiали

Щодо встановлення доплати за завідування музейною кімнатою (c. 10)

Міністерство освіти і науки України
Лист від 25.06.2020 р. № 1/11-4288 (витяг)
​Додаток до матеріалу:

Щодо сплати ПДФО та ВЗ із зарплат працівників соцслужб, які працюють у селах (c. 15)

Міністерство фінансів України
Лист від 29.05.2020 р. № 11220-02-2/16201
​Додаток до матеріалу:

Щодо видання наказу про утримання аліментів із заробітної плати працівника (c. 18)

Міністерство соціальної політики України
Лист від 01.03.2019 р. № 247/0/206-19
​Додаток до матеріалу:

Щодо оплати праці за участь у роботі державної екзаменаційної комісії (c. 22)

Міністерство освіти і науки України
Лист від 04.08.2020 р. № 1/11-5182 (витяг)
​Додаток до матеріалу:

Щодо проведення медичних оглядів закладами охорони здоров’я, які надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу (c. 25)

Національна служба здоров’я України
Лист від 10.06.2020 р. № 6444/8-17-20 (витяг)
​Додаток до матеріалу:

Щодо надання «чорнобильської» відпустки та відпустки «на дітей» (c. 28)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Лист від 21.05.2020 р. № 3512-06/32095-09 (витяг)
​Додаток до матеріалу:

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку