Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 18.09.2017
35

Тема номера


Зміни в Інструкції про службові відрядження: у ногу із часом

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 28.07.2017 р. № 669)

Статтi

Придбання пального: особливості розрахунків та бухоблік (c. 16)

Потреба в пальному виникає часто: треба й автомобіль заправити, й для роботи деяких інструментів (наприклад, бензопили) купити. Тож питання придбання та списання такого роду запасів завжди актуальні. У цьому матеріалі розберемо найпопулярніші способи проведення розрахунків за пальне та відображення їх в обліку.

Вибори в ОТГ: коли повідомити працівників рад про вивільнення? (c. 24)

На 29 жовтня 2017 року ЦВК призначила місцеві вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах (далі — ОТГ). Отже, формування спроможних громад успішно продовжується. Але є в цьому процесі й ложка дьогтю: з обранням рад ОТГ органи місцевого самоврядування громад, що об’єдналися, чекає реорганізація, яка, не виключено, супроводжуватиметься вивільненням працівників. Між тим нічого не вдієш — через це треба пройти, неухильно дотримуючись вимог законодавства. Одним із перших етапів вивільнення у зв’язку з реорганізацією є повідомлення про це працівників. Як це зробити вчасно? Відповідь на питання дамо у статті.

Зворотний зв'язок

З 01.09.2017 р. підвищилися на 2 позиції тарифні розряди усіх педагогів не тільки закладів освіти (c. 29)

Чи треба підвищити з 01.09.2017 р. тарифні розряди педагогічних працівників закладів, що не належать до закладів та установ освіти, а саме закладів охорони здоров’я, установ соцзахисту тощо? Як бути з окладами асистента лікаря-реабілітолога та асистента вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням?

Допомога для придбання навчальної літератури: три соціальні чи академічні стипендії? (c. 32)

У якому розмірі потрібно виплачувати щорічну допомогу для придбання навчальної літератури особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: в розмірі трьох соціальних чи трьох академічних стипендій?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за лютий 2019 року (гірничими підприємствами)

29.03.19

ПДВ за лютий 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2019 року

Акцизний податок за лютий 2019 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку