Журнали

Бухгалтерія: бюджет
Бухгалтерія: бюджет 22.05.2017
20

Тема номера


Запаси: як обліковувати на нових рахунках

Реформа бухобліку зачепила і запаси: ліквідовано поняття фондів в малоцінних швидкозношуваних предметах, визначено новий підхід до класифікації витрат, який позначився і на порядку списання запасів... Крім того, оновлені рахунки подекуди мають інакше призначення, що наштовхує на сумніви багатьох бухгалтерів. Саме тому цю статтю ми присвячуємо розбору типових ситуацій надходження і вибуття запасів.

Документи та коментарi

Фінансування закладів фізичної культури і спорту, проведення спортивних заходів: підкориговано Бюджетний кодекс (c. 4)

(коментар до Закону України «Про внесення зміни до статті 90 Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення фізичної культури і спорту» від 12.04.2017 р. № 2011-VIII)

Робота близьких осіб та конфлікт інтересів в закладах освіти: роз’яснює МОН (c. 5)

(коментар до листа МОН від 07.10.2016 р. № 1/11-13074)

Статтi

Запаси: як обліковувати на нових рахунках (c. 10)

Реформа бухобліку зачепила і запаси: ліквідовано поняття фондів в малоцінних швидкозношуваних предметах, визначено новий підхід до класифікації витрат, який позначився і на порядку списання запасів... Крім того, оновлені рахунки подекуди мають інакше призначення, що наштовхує на сумніви багатьох бухгалтерів. Саме тому цю статтю ми присвячуємо розбору типових ситуацій надходження і вибуття запасів.

Бухоблік МШП: від оформлення до відображення у звітності (c. 16)

Кожна установа незалежно від сфери діяльності використовує малоцінні та швидкозношувані предмети. Реформа бухобліку-2017 зачепила усталений порядок обліку цих активів. Тож детально розглянемо, які предмети зараз потрапляють до цієї категорії і як їх відображати в обліку та звітності.

Помилилися у розрахунку земельного податку? Не барімося — виправляємо помилку! (c. 20)

Підставою для написання статті стало таке запитання нашого читача: «На балансі установи — кладовище. Розраховуючи земельний податок на 2017 рік, застосували на вимогу податківців коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі, що дорівнює 1,124. Чи правильно це? Податківці наполягають на тому, що слід було застосовувати коефіцієнт 1,06. Підкажіть, будь ласка, як правильно розрахувати земельний податок у нашому випадку?». Тож автор цього запитання в цій статті отримає відповідь, а інші читачі зможуть знайти для себе інформацію щодо виправлення помилок у земельній декларації.

Зворотний зв'язок

Тренер-викладач на час змагань призначається суддею: що з оплатою праці? (c. 26)
Атестація керівника гуртка: чи правильно встановлено 12 тарифний розряд? (c. 27)

Атестаційна комісія І рівня в березні 2017 року встановила 12 тарифний розряд керівнику гуртка, що має середню спеціальну освіту, стаж роботи керівника гуртка позашкільної освіти 30 років та достатню кількість переможців масових заходів міського та обласного рівнів. Дайте, будь-ласка, роз’яснення щодо правомірності рішення атестаційної комісії.

Матдопомогу на період академічної відпустки виплачують за рахунок ВНЗ (c. 28)
Академічна заборгованість: чи є право на соціальну стипендію? (c. 29)

Чи є правові підстави для призначення соціальних стипендій студентам, які за результатами навчального семестру мають академічну заборгованість?

Студент-сирота має право одночасно отримувати академічну та соціальну стипендії (c. 30)

Студент із числа дітей-сиріт отримує академічну стипендію. Чи має він право на соціальну стипендію?

Премія в розмірі середньомісячної зарплати: працівник відпрацював менше двох місяців (c. 30)

До історико-культурного заповідника 24.02.2017 р. прийнято нового працівника. За перший квартал 2017 року його преміювали у розмірі середньомісячної зарплати. Дата нарахування премії — 14.04.2017 р. Як правильно її розрахувати?

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку