Архiв номерiв
Рубрики
Новини
Документи i коментарi
Додатковi матерiали
Статтi
Довідкова інформація
Бухгалтерія: бюджет 11 вересня, 2017
34
П
Про повноваження ОМС щодо списання комунального майна

Лист від 10.05.2017 р. № 05230-16/23-1794/1/1556

-A
A+

Міністерство фінансів України розглянуло <…> запит <…> стосовно надання роз’яснень чинного законодавства <…> та повідомляє.

Систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правовий статус і відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначає Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі — Закон).

Повноваження сільського, селищного, міського голови визначені у статті 42 Закону, в якій відсутні повноваження щодо рішень з управління комунальним майном.

Разом з тим відповідно до статті 26 Закону до компетенції сільських, селищних, міських рад належать, виключно на пленарних засіданнях, прийняття рішення про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке перебуває у комунальної власності відповідної територіальної громади, з визначенням меж цих повноважень та умов їх здійснення.

Повноваження щодо управління комунальною власністю визначені у статті 29 Закону.

Таким чином орган місцевого самоврядування, виключно на пленарному засіданні, приймає рішення про відповідний порядок з врахуванням інших нормативно-правових актів, що регулюють такі питання.

Заступник міністра С. Марченко

№ 34, 2017
Замовити зворотній дзвінок
Постер издания
«Бухгалтерія: бюджет»
Постер издания
«Зарплата та кадрова справа»
Постер издания
«Платник єдиного податку»
Постер издания
«Професійний бухгалтер»
Постер издания
«Новий бюджетний облік»
Постер издания
«Медична бухгалтерія»
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Вверх
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку