Журнали

Бухгалтерія: бюджет 21 листопада, 2022
43
С

Служба судової охорони: затверджено порядок виплати додаткової винагороди

-A
A+

Наказом Державної судової адміністрації України від 31.10.2022 р. № 396 на виконання постанови КМУ від 28.10.2022 р. № 168 затверджено Порядок і умови виплати співробітникам Служби судової охорони додаткової винагороди на період дії воєнного стану.

Додаткова винагорода не входить до складових грошового забезпечення, які враховуються під час нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби, грошової компенсації за невикористані дні основної, а також додаткової відпустки, а також є таким доходом, з якого не утримуються аліменти.

Додаткова винагорода виплачується співробітникам у період дії воєнного стану, за час проходження ними служби, зокрема тим, які виконують службові обов’язки за штатними посадами або на яких у встановленому порядку покладено тимчасове виконання обов’язків за іншими посадами згідно з умовами, передбаченими цим Порядком.

Наказ № 396 застосовується з 24.02.2022 р.

№ 43, 2022  (с. 5)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку