Журнали

Бухгалтерія: бюджет 09 вересня, 2019
34
Б
Бюджетники і «пальний» акциз: чи є точки дотику?

Недарма кажуть, що вдало сформульоване запитання — запорука правильної відповіді. Саме з цією метою ми вирішили підготувати для вас стислий огляд теми, що, може так статися, безпосередньо вашу бюджетну установу й не зачіпає. Але впевнитися у цьому або, навпаки, переконатися у зворотному, краще з власного досвіду, а не з чуток, яких наразі ходить чимало. Ось одна з них: «Ми — бюджетники. Згідно з останніми змінами до ПКУ стали платниками акцизу, бо маємо пальне для власних потреб. Через це ми повинні щодня при заправці власних машин реєструвати акцизні накладні. А ще кажуть, що нам необхідно отримувати ліцензії на таку діяльність, реєструвати акцизні склади та, урешті-решт, сплачувати так званий «пальний» акциз».

Що тут правда, а що вигадка? Читайте уважно, щоб потім уже із знанням справи поставити конкретні уточнюючі запитання, які ми неодмінно висвітлимо у наступних матеріалах.

-A
A+

№ 34, 2019  (с. 19)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку