Журналы

Професійний бухгалтер

Професійний бухгалтер 18.03.2024

10-11

Тема номера


Чергові податкові нововведення: чого очікувати від Закону № 3603?

(коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» від 23.02.2024 № 3603-ІХ (далі — Закон № 3603))

Документы и комментарии

Чергові податкові нововведення: чого очікувати від Закону № 3603? (c. 6)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» від 23.02.2024 № 3603-ІХ (далі — Закон № 3603))

Евгения Волох
Строки зберігання бухгалтерських, фінансових та інших документів: вивчаємо зміни (c. 15)

(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5» від 01.01.2024 № 40/5)

Маргарита Ващук

Судебная практика

Оскаржити та програти: як підприємство оскаржило припис Держпраці про призупинення трудового договору (c. 22)

Про такий інструмент трудових відносин, як призупинення дії трудового договору, який доступний лише в період воєнного стану, ми детально писали раніше 1.
Звісно, без судової практики в цьому питанні не обійшлося, причому суди здебільшого ставали на бік працівників, визнаючи призупинення дії трудових договорів незаконним. Однак, окрім шляху судової боротьби із несправедливим роботодавцем, є й інший шлях, який, найімовірніше, також приведе до суду…
Про незгоду працівника із призупиненням трудового договору, про позапланову перевірку роботодавця, винесення припису та його подальше оскарження в суді розповімо в цьому матеріалі.

Екатерина Литвиненко

Обратная связь

Жінка працює під час відпустки для догляду за дитиною до 3 років. Чи оплачувати її лікарняний? (c. 30)

mail Працівниця після закінчення «пологової» відпустки оформила відпустку для догляду за дитиною до 3 років. Через 2 роки 5 місяців, не перериваючи такої відпустки, вона вийшла на роботу на умовах неповного робочого часу. І вже наступного місяця їй було відкрито лікарняний.
Чи має вона право на оплату лікарняного листка, якщо досі перебуває у відпустці до 3 років?

Елена Огай
Чи можна сплатити орендну плату за земельну ділянку наперед? (c. 31)

mail Наше підприємство уклало договір оренди земельної ділянки з фізичною особою строком на п’ять років.
Умовами договору передбачено сплату орендної плати раз на рік — до 31 грудня кожного поточного року протягом строку дії договору. Однак керівник хоче цього року розрахуватися з орендарем наперед за всі роки (договір діятиме ще 4 роки), власник земельної ділянки начебто не проти такого розрахунку.
Чи не буде цей авансовий платіж розцінений як порушення умов договору?

Екатерина Литвиненко

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи