Журналы

Статьи

Майно «повернулось» з окупації: нюанси бухгалтерського та податкового обліку (c. 6)

Приводом для написання цієї статті стала ІПК ДПС України від 27.10.2023 № 3808/ІПК/99-00-21-02-02-06 (далі — ІПК № 3808), в якій розглянуто таку ситуацію: основні засоби та нематеріальні активи підприємства «вижили» в окупації.
Відповідно, після деокупації територій здійснено відновлення корисності раніше знецінених активів. І перед підприємством постало питання відображення свого щастя у податковому обліку, адже воно здійснює коригування фінансового результату для визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток.
Спойлер: гармонії бухгалтерського та податкового обліку не вийде.
Але розберімося, що пропонують податківці.

Светлана Куртенок

Судебная практика

Договір оренди автомобіля за участю ФОП не потребує нотаріального посвідчення: Верховний Суд поставив крапку у спірному питанні (c. 10)

Наш попередній матеріал щодо нотаріального посвідчення договору оренди автомобіля за участю ФОП 1ми закінчили тим, що остаточне слово у спірному питанні мала сказати Велика Палата Верховного Суду.
І от це слово сказано, відповідне рішення ухвалено (хоча деякі судді висловили окрему думку, яка відрізняється від позиції більшості суддів).
Тож, іще раз зануримося у спірне питання та розставимо акценти.

Екатерина Литвиненко

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи