Підприємство придбало річне право користування програмним забезпеченням (не є роялті в розумінні п.п. 14.1.225 ПКУ). У бухгалтерському обліку визнано нематеріальні активи зі строком корисного використання — 12 місяців. Наскільки нам відомо, в останніх роз’ясненнях контролюючі органи наполягають на тому, що такі НМА мають амортизуватися в податковому обліку щонайменше два роки.
Чи мають вони рацію?
Якщо так, то яким чином вплине на податковий облік списання такого НМА в бухгалтерському обліку після спливу 12 місяців?





