Журналы

Профессиональный бухгалтер

Профессиональный бухгалтер 23.01.2023

3

Тема номера


Звітування з єдиного податку за результатами 2022 року

В матеріалі розберемо, які цікавинки декларування слід враховувати в цьогорічній звітній кампанії «звичайним» платникам єдиного податку груп 1–3 (юридичним особам та ФОП). А також з’ясуємо, за якою формою декларації звітувати?

Документы и комментарии

Облік доходів та витрат ФОП — єдиників групи 3, які є платниками ПДВ: вивчаємо типову форму обліку (c. 5)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження типової форми, за якою здійснюється облік доходів і витрат фізичними особами — підприємцями — платниками єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, та Порядку її ведення» від 30.11.2022 № 405 (далі — наказ № 405))

Евгения Волох
Стоп мобінг: законодавче врегулювання горезвісного явища (c. 9)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)» від 16.11.2022 № 2759-IX (далі — Закон про мобінг))

Екатерина Литвиненко

Статьи

Екологічний податок: долаємо черговий квартальний рубіж (c. 13)

Коли в країні війна, у кожного своя лінія фронту.
Наше з вами бойове завдання — подолати квартальну, а заодно й річну звітність і своєчасно сплатити всі податки.
Сьогодні атакуємо екологічний податок.
Відступити ми не можемо — просто не звикли.
Тож без довгих розмов берімося за справу!

Елена Лозовая
Звітування з єдиного податку за результатами 2022 року (c. 19)

В матеріалі розберемо, які цікавинки декларування слід враховувати в цьогорічній звітній кампанії «звичайним» платникам єдиного податку груп 1–3 (юридичним особам та ФОП). А також з’ясуємо, за якою формою декларації звітувати?

Евгения Никитина

Обратная связь

Податкова накладна за щоденним підсумком операцій: що робити, якщо сума кошів за повернений покупцями товар перевищує суму денних надходжень? (c. 23)

mail Підприємство — платник ПДВ здійснює реалізацію товарів кінцевим споживачам — неплатникам ПДВ та складає податкові накладні за щоденним підсумком операцій. Інколи покупці повертають раніше придбаний товар.
Як скласти підсумкову податкову накладну, якщо за день сума коштів, видана покупцям за повернений товар, перевищує суму надходжень від покупців за придбаний товар?

Евгения Волох

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи