Журналы

Професійний бухгалтер

Професійний бухгалтер 19.06.2023

23

Тема номера


Порядок блокування податкових накладних: знову зміни…

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» від 02.06.2023 № 574 (далі — постанова № 574))

Документы и комментарии

Порядок блокування податкових накладних: знову зміни… (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» від 02.06.2023 № 574 (далі — постанова № 574))

Светлана Куртенок

Статьи

Сервіс «Готівка на касі» у ФОП: регулювання та особливості обліку (c. 8)

Наявність POS-терміналів у торговців нині не тільки обумовлена вимогами законодавства, а й дає нагоду підвищити привабливість магазинів та пунктів сервісу в очах покупців. Ба більше, POS-термінали також дають змогу виконувати функції банкомата, зменшуючи обсяги готівки для інкасації. Причому торговцям не треба робити ніяких додаткових кроків: ця операція вже передбачена в POS-терміналах ПриватБанку. Не дивно, що сьогодні ФОП усе частіше використовують їх у своєму бізнесі, — про це поговоримо далі.

Ирина Шевчук
Обчислення відпускних (компенсації): розрахунковий період та виплати в ньому (c. 12)

Для розрахунку відпускних (компенсації за невикористану відпустку) в загальному випадку розрахунковим періодом є 12 календарних місяців, що передують початку відпустки або місяцю, на який припала дата звільнення (абз. 1 п. 2 Порядку № 100).
Однак не завжди в такому розрахунковому періоді є виплати або працівник ще не відпрацював 12 місяців.
Як визначати розрахунковий період у цих та інших ситуаціях та як розраховувати відпускні (компенсацію) — розповімо далі.

Людмила Балла

Обратная связь

Судові витрати стягнуто за рішенням суду: бухоблік у «винуватця» (c. 22)

mail Як у бухгалтерському обліку підприємства відобразити відшкодування постачальнику суми судових витрат, стягнутих на підставі судового рішення, яке набрало законної сили?

Евгения Поставная

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи