Журнали

Платник єдиного податку

Платник єдиного податку 02.04.2018

13

Тема номера


Відшкодування «комуналки» орендодавцю в договорах з ФОП-єдинниками

Один з ключових моментів у договорах оренди нерухомості — оплата комунальних послуг, а точніше те, на кого вона покладена договором. Проте якщо наймач відшкодовує орендодавцю вартість комунальних послуг, у ФОП-єдинників виникають нюанси в оподаткуванні.
Докладніше про це поговоримо у статті.

Статтi

Діяльність ТОВ та ТДВ у світлі нового Закону (c. 5)

Навіть на великих підприємствах, де є юридична служба, бухгалтеру необхідно бути в курсі правових змін щодо діяльності їх підприємства. Що вже говорити про невеликі підприємства, де бухгалтер — і кравець, і жнець, і на дуді грець…
Сьогоднішня публікація є коментарем до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 р. № 2275-VIII (далі — Закон про ТОВ), який в основній своїй частині набере чинності 17.06.2018 р. Ми розглянемо основні зміни у світлі дії цього Закону, які слід ураховувати ТОВ1(ТДВ2) та їх учасникам, приймаючи ті чи інші рішення. В найближчих номерах ми заглибимося в окремі теми (формування та збільшення статутного капіталу, вихід учасника з ТОВ, функціонування загальних зборів учасників тощо).

Товариство з додатковою відповідальністю.

Товариство з обмеженою відповідальністю.

Жанна Семенченко
Раз-два, три-чотири! Блокування почали ми! (c. 14)

Податківці доволі швидко розробили та погодили з Мінфіном усі необхідні ланки для повноцінної роботи системи моніторингу ПН/РК:

Відтепер вкупі з Порядком зупинення № 1171маємо повний «боєкомплект».
Звісно, можна довго сперечатися, наскільки вдало податківці впоралися зі своєю місією, але краще детально проаналізуємо, що нам пропонують, адже на підставі цих документів буде вирішуватися доля реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117.

Анна Хомюк
Відшкодування «комуналки» орендодавцю в договорах з ФОП-єдинниками (c. 21)

Один з ключових моментів у договорах оренди нерухомості — оплата комунальних послуг, а точніше те, на кого вона покладена договором. Проте якщо наймач відшкодовує орендодавцю вартість комунальних послуг, у ФОП-єдинників виникають нюанси в оподаткуванні.
Докладніше про це поговоримо у статті.

Оксана Хмелевська
Підтримка виробників продукції тваринництва (c. 24)

Нещодавно ми розповідали (див. консультацію «Підтримка фермерських господарств у 2018 році» // «ПЄП», № 10/2018. с. 7) про державну підтримку фермерських господарств, які займаються вирощуванням сільськогосподарського продукції.
Сьогодні ж поговоримо про державну підтримку інших сільгосптоваровиробників, а саме товаровиробників, які займаються вирощуванням продукції тваринництва.

Микола Проценко

Зворотний зв'язок

НГО ріллі у 2018 році: з коефіцієнтом 1,756 чи без? (c. 31)

Сільськогосподарський товаровиробник — платник єдиного податку групи 4 нещодавно помітив у категорії 108.02.04 ЗІР консультацію з приводу того, що при розрахунку єдиного податку групи 4 до нормативної грошової оцінки ріллі, проведеної станом на 1 липня 1995 року, не потрібно застосовувати коефіцієнт 1,756.
У зв’язку з цим виникає запитання: чи має тепер він право скоригувати на зменшення податкові зобов’язання з єдиного податку групи 4, розраховані на 2018 рік?

Микола Проценко

Додатковi матерiали

Документи та скорочення номера (c. 33)
Критерії ризиковості платника податку (c. 34)

Державна фіскальна служба України
Доведено листом від 21.03.2018 р. № 959/99-99-07-18

Державна фіскальна служба України
Перелік показників, що визначають позитивну податкову історію платника податку, визначені ДФС та погоджені Міністерством фінансів України (c. 35)

Державна фіскальна служба України
Доведений листом від 21.03.2018 р. № 960/99-99-07-18

Державна фіскальна служба України
Щодо доходу ФОП — платника ЄП другої та третьої груп у вигляді відшкодованої орендарем суми комунальних платежів (c. 36)

Чи включаються до доходу ФОП — платника ЄП другої та третьої групи відшкодована орендарем сума комунальних платежів?
(категорія 107.04 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

За матеріалами ЗІР
Щодо надання іншим суб’єктам господарювання (ЮО та ФОП) підтвердних документів про застосування спрощеної системи оподаткування (c. 37)

Чи надаються ФОП — платниками ЄП іншим суб’єктам господарювання (ЮО та ФОП) для уникнення подвійного оподаткування підтверджуючі документи про застосування спрощеної системи оподаткування?
(категорія 107.12 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

За матеріалами ЗІР
Щодо документів, які ФОП на загальній системі оподаткування повинна надати іншому СГ для уникнення подвійного оподаткування (c. 38)

Які документи повинна надати ФОП на загальній системі оподаткування іншому СГ для уникнення подвійного оподаткування?
(категорія 104.12 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

За матеріалами ЗІР
Щодо нормативної грошової оцінки ріллі (c. 40)

Чи застосовують платники ЄП четвертої групи коефіцієнт 1,756, передбачений постановою КМУ від 31.10.2011 № 1185, до нормативної грошової оцінки ріллі, проведеної станом на 01.07.1995, для обчислення суми ЄП?
(категорія 108.02.04 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

За матеріалами ЗІР
Щодо нормативної грошової оцінки ріллі, проведеної станом на 1 липня 1995 року, для обчислення суми єдиного податку (c. 41)

Чи застосовують платники ЄП четвертої групи коефіцієнт 1,756, передбачений постановою КМУ від 31.10.11 № 1185, до нормативної грошової оцінки ріллі, проведеної станом на 1 липня 1995 року, для обчислення суми єдиного податку?
(категорія 108.02.04 ЗІР; відповідь діяла до 01.01.2018 р.)

Додаток до матеріалів:

За матеріалами ЗІР

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку