Журнали

Платник єдиного податку
Платник єдиного податку 09.09.2019
34

Тема номера


Автомобіль і човен як об’єкти оподаткування

mail Наше підприємство у 2019 році придбало автомобіль 2019 року випуску та моторний човен 2017 року випуску.
Чи потрібно подавати до органів ДФС довідку за формою № 20-ОПП на придбані транспортні засоби?
А також чи потрібно нам платити збір за забруднення?

Документи та коментарi

Держпідтримка тваринництва: нові обмеження для отримання допомоги (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» від 17.07.2019 р. № 669)

Статтi

50 % Рубікон для ТОВ: погоджуємо значні правочини (c. 6)

Минув рік із дня набрання чинності Законом про ТОВ1, але питання щодо погодження значних правочинів і досі продовжує розбурхувати уми. Чи насправді керівник через кожну дрібницю повинен звертатися до загальних зборів, чи повинні загальні збори надавати окрему згоду на кожний правочин, чи повинно ТОВ надавати контрагентам баланс чи довідку про вартість чистих активів — усі ці (і не тільки ці) питання суб’єкти господарювання вже більше року вирішують по-різному.
Тож у цій статті проаналізуємо законодавчі приписи, судову практику та практичні поради фахівців щодо застосування ст. 44 Закону про ТОВ.

Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 р. № 2275-VIII.
Акцизні накладні на обіг пального: правила складання (c. 15)

Нещодавно Мінфін наказом № 262 затвердив нову форму акцизної накладної на обіг пального (далі — АН). Необхідність в її заповненні може виникнути у єдинників — платників акцизного податку груп 1–3, які торгують «побутовими» ПММ, та сільгоспників групи 4.
У зв’язку з цим у пропонованій статті розповімо про основні правила складання АН, приділивши увагу і проблемним моментам.

Розрахунки коригування до акцизних накладних на обіг пального: особливості складання (c. 21)

У попередньому матеріалі «Акцизні накладні на обіг пального: правила складання» цього номера  ми розглянули правила складання акцизних накладних (далі — АН) на обіг пального. Практика довела, що в новому складному порядку легко заплутатися, і тоді доводиться виправляти помилки.
У зв’язку з цим, продовжуючи розмову, сьогодні ми розповімо про те, як складати розрахунки коригування до акцизних накладних на обіг пального (далі — РК).

Зворотний зв'язок

Автомобіль і човен як об’єкти оподаткування (c. 29)

mail Наше підприємство у 2019 році придбало автомобіль 2019 року випуску та моторний човен 2017 року випуску.
Чи потрібно подавати до органів ДФС довідку за формою № 20-ОПП на придбані транспортні засоби?
А також чи потрібно нам платити збір за забруднення?

Заповнюємо документи

Заповнюємо платіжне доручення за стандартом IBAN (c. 27)

У зв’язку із запровадженням з 05.08.2019 р. Нацбанком нових банківських рахунків за стандартом IBAN1у платників виникає багато запитань. Ключове з них — як за новими правилами заповнювати платіжні доручення, щоб кошти з рахунку платника гарантовано потрапили до їх одержувача.
Пропонуємо розглянути в матеріалі варіанти оформлення платіжок, які рекомендує використовувати Нацбанк у перехідний період з 05.08.2019 р. по 31.10.2019 р. 2

Роз’яснення надане НБУ на офіційному сайті: www.bank.gov.ua «Новини» «Медіа-простір».

Відповідну норму містить постанова Правління НБУ «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» від 28.12.2018 р. № 162.

Додатковi матерiали

Документи та скорочення номера (c. 3)
Щодо справляння екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднювальних речовин пересувними джерелами забруднення (c. 33)

Чи справляється з 01.01.2015 екологічний податок за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення?
(категорія 120.06 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо порядку заповнення відповідних граф розд. 3 повідомлення за формою № 20-ОПП «Тип об’єкта оподаткування», якщо в довіднику немає відповідних типів об’єкта оподаткування (c. 34)

Який порядок заповнення відповідних граф розд. 3 повідомлення за формою № 20-ОПП «Тип об’єкта оподаткування», якщо у довіднику відсутні відповідні типи об’єкта оподаткування або немає об’єктів оподаткування, які підходять за призначенням (наприклад немає житлового або нежитлового приміщення, ОСББ, надання послуг платникам тощо)?
(категорія 119.11 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо терміну подання повідомлення за ф. № 20-ОПП та дати визначення 10-денного строку для його подання (c. 35)

В які терміни подається повідомлення за ф. № 20-ОПП та з якої дати визначається 10 — денний строк для подання повідомлення: дати державної реєстрації (взяття на облік) ЮО, ФОП або ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність, дати оформлення договору купівлі-продажу, оренди (тощо) або іншої дати?
(категорія 119.11 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо подання в електронній формі документів, які передбачено порядком обліку платників податків (c. 36)

Чи має право СГ надіслати в електронній формі документи, які передбачено порядком обліку платників податків (ф. № 1-ОПП, № 5-ОПП, № 1-РПП, № 8-ОПП, № 17-ОПП, № 20-ОПП) та Повідомлення про відкриття/закриття рахунка платника податків у фінансовій установі через «Єдине вікно подання електронної звітності» або «ЕК»?
(категорія 119.11 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Архiв номерiв

Календар бухгал­тера
20.09.19

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку