Постер Платник єдиного податку
Платник єдиного податку 10 липня, 2017
26
Тема номера
Індексація доходів сумісників: нюанси

На нашому підприємстві працюють сумісники — як зовнішні, так і внутрішні.
Підкажіть, чи треба індексувати їх зарплату?

|Стрічка новин
Нові форми реєстраційних документів для отримання ЕЦП
На iGov можна отримати довідку про доходи
Petya A та реєстрація податкових накладних: Мінфін рятує від штрафів
Кібератака — це форс-мажор: підтверджує ТПП
Податкова накладна: що надсилати ДФСУ
|Документи i коментарi
Позовна давність у ЗЕД-договорах: роз’яснює Мінекономрозвитку

(коментар до листа Мінекономрозвитку від 22.05.2017 р. № 2404-05/16905-02)

«Компенсуючі» податкові зобов’язання за п. 198.5 ПКУ: тільки за придбаннями з «вхідним» ПДВ!

(коментар до ІПК ДФСУ від 19.06.2017 р. № 708/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)

|Статтi
Юрособа-єдинник групи 3 продає основні засоби: розбираємо нюанси

Перефразуємо вислів з відомого мультфільму: «Щоб купити щось непотрібне, треба спочатку продати щось непотрібне».
Може, тому й виникає в єдинників необхідність продати ОЗ, які «зависли» на балансі.
З матеріалу ви дізнаєтеся про важливі моменти цієї нелегкої справи.

Сплата податку не на той рахунок: наслідки та перспективи

Випадки помилкової сплати податкових зобов’язань платниками податків не на ті рахунки трапляються доволі часто. Це відбувається з різних причин: переплутали рахунки, не встигли за їх зміною та вказали застарілі тощо. А ось зрозуміти помилку можна запізно, тобто вже після спливу граничного терміну сплати. Ось тоді виникає ситуація, коли гроші сплачені, а у ІКП за  відповідним платежем обліковується податковий борг, а отже, загрожує нарахування штрафних санкцій та пені за порушення правил перерахування податків.
Як бути? Визнавати помилку та сплачувати санкції? Чи є шанс виправити ситуацію та уникнути неприємних наслідків?
Спробуємо розібратися, спираючись на норми чинного законодавства, а також враховуючи позицію контролюючих органів та судову практику.

Реорганізація підприємств: питання ПДВ

З 01.01.2017 р. до ПКУ були внесені правки щодо обліку ПДВ при реорганізації підприємств. Ці ліберальні норми «зняли» частину проблемних питань, які виникали у суб’єктів господарювання в таких випадках. Водночас деякі проблеми все-таки залишилися, і це необхідно враховувати, приймаючи рішення щодо реорганізації.
Про це й поговоримо у статті.

|Додатковi матерiали
Щодо Конвенції про позовну давність у міжнародній купівлі-продажу товарів 1974 року

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Лист від 22.05.2017 р. № 2402-05/16905-02

Про податок на додану вартість

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 19.06.2017 р. № 708/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Щодо порядку нарахування податкових зобов'язань з ПДВ при здійсненні операцій зі списання втрат, що виникли при зберіганні і транспортуванні виробленої сільськогосподарської продукції

Державна фіскальна служба України
Лист від 06.02.2017 р. № 2103/6/99-99-15-03-02-15

Щодо порядку оподаткування ПДВ операції платника податку з постачання товарів (обладнання) на безоплатній основі іншому платнику податку

Державна фіскальна служба України
Лист від 12.01.2017 р. № 408/6/99-99-15-03-02-15

Про розгляд звернень

Державна фіскальна служба України
Лист від 14.04.2017 р. № 661/2/99-99-15-03-02-10

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування

Державна фіскальна служба України
Лист від 12.07.2015 р. № 17056/6/99-99-15-03-01-15

Щодо визначення доходу від реалізації інвестиційної нерухомості платником єдиного податку третьої групи — юридичною особою

Державна фіскальна служба України
Лист від 29.04.2016 р. № 7573/5/99-99-12-02-03-16

Щодо можливості формування податкового кредиту за касовим методом у зв’язку з реорганізацією платника податку

Державна фіскальна служба України
Лист від 22.07.2016 р. № 15899/6/99-99-15-03-02-15

Щодо застосування підпункту 196.1.7 Податкового кодексу України при здійсненні реорганізації платника ПДВ шляхом приєднання до іншої юридичної особи

Державна фіскальна служба України
Лист від 03.10.2016 р. № 21410/6/99-99-15-03-02-15

Щодо порядку складання платником податку, якого було реорганізовано шляхом приєднання до іншого платника податку, розрахунку коригування до податкової накладної, складеної до початку такої реорганізації

Державна фіскальна служба України
Лист від 11.04.2016 р. № 7964/6/99-99-19-03-02-15

Щодо оформлення видаткового касового ордера підприємством

Національний банк України
Лист від 22.04.2013 р. № 11-117/1363/4874

О возмещении расходов и получении других компенсаций в связи со служебными командировками и проведении индексации денежных доходов населения

Министерство труда и социальной политики Украины
Письмо от 11.02.2004 г. № 024-15

Щодо індексації зарплати внутрішніх сумісників

Лист Мінсоцполітики від 31.07.2015 р. № 11587/0/14-15/10 (витяг)

Щодо забезпечення рівня мінімальної зарплати у місяці, у якому є нарахування за середнім заробітком

Міністерство соціальної політики України
Лист від 13.02.2017 р. № 322/0/101-17/282

Щодо забезпечення рівня мінімальної зарплати

Міністерство соціальної політики України
Лист від 17.02.2017 р. № 391/0/101-17/282

Щодо застосування окремих положень Закону України від 06.12.2016 р. № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»

Міністерство соціальної політики України
Лист від 17.02.2017 р. № 3223/0/2-17/28

Щодо продажу основних засобів юридичними особами — платниками єдиного податку

Чи має право ЮО — платник ЄП третьої групи здійснити продаж автомобіля, який входить до складу ОЗ?
(категорія 108.05 ЗІР)

Додаток до матеріалу «Юрособа-єдинник групи 3 продає основні засобів: розбираємо нюанси» // «ПЕН, 2017, № 26.

Продаж основних засобів з поетапною (частковою) оплатою: як визначити дохід за звітний період ЮО — платником ЄП третьої групи

Як визначається дохід за звітний період (квартал) ЮО — платником ЄП третьої групи при продажу ОЗ з поетапною (частковою) оплатою?
(категорія 108.01.02 ЗІР)

Додаток до матеріалів: 

Щодо анулювання платника ПДВ, що реорганізується шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення

Чи підлягає анулюванню платник ПДВ, що реорганізується шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення?
(категорія 101.03 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // «ПБ», 2017, № 26;
«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // "ПЄП" 2017, № 26.

Щодо перенесення до складу податкового кредиту правонаступника суми від’ємного значення, що підлягає включенню до складу податкового кредиту

Яким чином підлягає перенесенню до складу податкового кредиту правонаступника сума від’ємного значення, що підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду платника, що реорганізується?
(категорія 101.13 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

 «Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // «ПБ», 2017, № 26;
«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // "ПЄП" 2017, № 26.

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з передачі майна платника податку до статутних фондів інших платників податків

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з передачі майна платника податку до статутних фондів інших платників податків у разі реорганізації такого платника?
(категорія 101.11 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // «ПБ», 2017, № 26;
«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // "ПЄП" 2017, № 26.

Щодо коригування податкового кредиту чи нарахування податкового зобов’язання при реорганізації юридичної особи — платника ПДВ

Чи потрібно коригувати податковий кредит чи нараховувати податкові зобов’язання при реорганізації (приєднанні, злитті, перетворенні, поділі та виділенні) юридичної особи — платника ПДВ?
(категорія 101.15 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // «ПБ», 2017, № 26;
«Реорганізація підприємств: питання ПДВ» // "ПЄП" 2017, № 26.

Повернення товарів правонаступником особи, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання): чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання

 

Чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання, нараховані при постачанні товарів особі, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання), у разі повернення таких товарів правонаступником?
(категорія 101.15 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

«Реорганізація підприємств: питання ПДВ»  // «ПБ», 2017, № 26;
«Реорганізація підприємств: питання ПДВ»  // «ПЄП», 2017, № 26.

Документи та скорочення номера
Про видання
Редакція
Варiанти передплати
Відгуки

Платник єдиного податку

Інших читають — з нами працюють!

Єдине в Україні професійне видання для бухгалтерів та підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Щотижня:

  • оперативна професійна інформація про всі аспекти діяльності юридичних і фізичних осіб кожної групи єдиного податку;
  • найоперативніші та найактуальніші новини;
  • огляди змін у законодавстві;
  • коментарі експертів;
  • ексклюзивні статті;
  • інтерв'ю з фахівцями;
  • вебінари та майстер-класи;
  • можливість поставити запитання й отримати на них своєчасні відповіді.

Ви не марнуєте час на опрацювання непотрібної інформації та не платите за неї.

Наша команда

Для вас пишуть і вас консультують справжні професіонали, які отримали міжнародні сертифікати CAP, DipIFR; сертифіковані бухгалтери та аудитори; експерти, які мають за плечима сотні публікацій в найрізноманітніших бухгалтерських виданнях; спікери і тренери, які провели сотні семінарів і майстер-класів для бухгалтерів і підприємців.

Інформаційний портал epodatok.com.ua

Прекрасне доповнення до видання. Чітко заточене під специфіку вашої роботи, воно дозволить вам швидко знайти потрібну інформацію та відсіяти ту, що не стосується платників єдиного податку.

Ми гарантуємо отримання якісної та актуальної інформації з перших рук!

Об издании
Платник єдиного податку
127,80 грн/міс.
Платник єдиного податку + Зарплата та кадрова справа
199,00 грн/міс.
Платник єдиного податку (ел. версія)
109,92 грн/міс.
Платник єдиного податку (ел. версія) + Зарплата та кадрова справа (ел. версія)
171,12 грн/міс.
Платник єдиного податку
Замовити зворотній дзвінок
Постер издания
«Бухгалтерія: бюджет»
Постер издания
«Зарплата та кадрова справа»
Постер издания
«Платник єдиного податку»
Постер издания
«Професійний бухгалтер»
Постер издания
«Новий бюджетний облік»
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Вверх
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку