Рубрики
Стрічка новин
Документи i коментарi
Статтi
Судова практика
Зворотнiй зв'язок
Заповнюємо документи
Довідник бухгалтера та ФОП
Документи пiд рукою
Додатковi матерiали
Про журнал
Редакція
Варiанти передплати
Постер Платник єдиного податку
Платник єдиного податку 04 вересня, 2017
33
Тема номера
Чи контролюють фіскали джерело походження коштів у засновника ТОВ

Фізична особа (паралельно зареєстрована як ФОП) планує здійснити внесок до статутного капіталу новостворюваного ТОВ грошима в сумі 500000,00 грн та об’єктом нерухомого майна вартістю 2,5 млн грн. Наскільки нам відомо, органи фіскальної служби можуть пред’явити претензії щодо пояснення джерел походження такого майна та/або коштів.
Наскільки це правомірно?

|Стрічка новин
Фіскали попереджають про «податкових» шахраїв
Зупинено переміщення товарів до району або з району проведення АТО
Кошти з банківських рахунків можна знімати без обмежень у сумі
Списання безнадійного податкового боргу — оновлено Порядок
Сплата податків з єдиного рахунку: законопроект зареєстровано
Внесено зміни до Порядку розподілу бюджетної дотації
Підвищено ціни на алкоголь
|Документи i коментарi
«Компенсуючі» податкові зобов’язання: нарешті зважена позиція фіскалів!

(коментар до ІПК ДФСУ від 10.08.2017 р. № 1567/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)

Помилкова податкова накладна: як відкоригувати зобов’язання

(коментар до ІПК ДФСУ від 10.08.2017 р. № 1570/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)

|Статтi
Навчання працівників та сторонніх осіб

Багато які підприємства сприяють у навчанні як своїм працівникам, так і перспективній молоді, оплачуючи їм вищу або професійно-технічну освіту. Часто-густо працівники звертаються до роботодавця з проханням оплатити навчання своєї дитини.
Оскільки у 2017 році в цьому питанні відбулися зміни, розглянемо, як сьогодні відображається в обліку та оподатковується вартість навчання і своїх працівників, і сторонніх осіб, а також які гарантії покладаються на роботодавця «мучеників науки».

|Додатковi матерiали
Щодо порядку застосування пункту 198.5 Податкового кодексу України

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 10.08.2017 р. № 1567/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Щодо порядку коригування помилково визначених податкових зобов’язань з ПДВ за операцією, яка не відбулася, якщо податкову накладну зареєстровано в ЄРПН

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 10.08.2017 р. № 1570/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Про оплату навчальних відпусток та проїзду до навчальних закладів

Міністерство соціальної політики України
Лист від 02.01.2013 р. № 2/13/116-13

Щодо оподаткування ПДВ операцій з компенсації орендарем нерухомого майна вартості витрат на комунальні послуги та енергоносії

Державна фіскальна служба України
Лист від 19.04.2016 р. № 8815/6/99-99-19-03-02-15

Щодо визначення бази оподаткування ПДВ операцій з надання в оренду нерухомого майна

Державна фіскальна служба України
Лист від 27.12.2016 р. № 28191/6/99-95-42-03-15

Щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з компенсації орендарем вартості комунальних послуг та енергоносіїв за договорами оренди нерухомого майна

Державна фіскальна служба України
Лист від 06.01.2017 р. № 200/Р/99-99-13-01-02-14

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з відшкодування комітентом транспортних витрат комісіонера у межах договору комісії

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 28.07.2017 р. № 1412/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Щодо порядку оподаткування ПДВ, якщо замовник послуг відшкодовує витрати виконавця на відрядження спеціалістів, залучених для виконання таких послуг

Державна фіскальна служба України
Лист від 10.02.2017 р. № 2734/6/99-99-15-03-02-15

Про розрахунки з працівником, який придбав за власні кошти товари для підприємства

Національний банк України
Лист від 14.09.2016 р. № 18-0005/76945

Про надання роз'яснення

Національний банк України
Лист від 21.11.2016 р. № 50-0004/95394

Про розрахунки з працівником, який придбав за власні кошти товари для підприємства

Міністерство соціальної політики України
Лист від 14.09.2016 р. № 13517/0/14-16/13 (витяг)

Щодо оподаткування податковим агентом сум відшкодованих витрат, понесених працівником на проїзд у разі затримки у відрядженні на вихідні та святкові й неробочі дні

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 18.05.2017 р. № 238/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Про подання майнових декларацій фізичними особами — засновниками господарських товариств

Державна податкова адміністрація України
Лист від 19.10.2010 р. № 507/4/17-0713

Про документи, що підтверджують формування статутного фонду товариства

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва
Лист від 30.08.2004 р. № 5865

Щодо порядку складання сільгосптоваровиробником податкових накладних і реєстрації їх в ЄРПН та порядку заповнення податкової звітності з ПДВ

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація  від 06.06.2017 р. № 476/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Щодо порядку складання розрахунків коригування до податкових накладних, складених сільськогосподарським товаровиробником у 2016 році та у лютому 2017 року

Державна фіскальна служба України
Індивідуальна податкова консультація від 24.07.2017 р. № 1326/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Щодо податкових зобов’язань з ПДВ за товарами/послугами, які були придбані/виготовлені після 1 липня 2015 року

Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ згідно п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України по товарам/послугам, які були придбані/виготовлені після 01 липня 2015 року, якщо під час такого придбання суми податку не були включені до складу податкового кредиту, зокрема з причини помилок у податковій накладній або відсутності її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних?
(категорія 101.06 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо порядку відображення податкових зобов’язань у податковій декларації з ПДВ в разі помилкового складання податкової накладної

Який порядок відображення податкових зобов’язань в податковій декларації з ПДВ у випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складання двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг)?
(категорія 101.23 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо податкового кредиту за податковою накладною, складеною помилково, та розрахунком коригування, складеним для виправлення такої помилки

Чи повинен платник податку враховувати у податковому обліку та відображати в податковій декларації з ПДВ податковий кредит за податковою накладною, складеною на нього помилково, та розрахунок коригування, складений з метою виправлення такої помилки?
(категорія 101.23 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Щодо податкового кредиту з ПДВ, який не було включено в податковому періоді складання/реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, з дати складання яких не минуло 365 днів

Яким чином може бути включена до складу податкового кредиту сума ПДВ, яка не була включена в податковому періоді складання/реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування та з дати складання яких не минуло 365 днів?
(категорія 101.13 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Роботодавець відшкодував вартість квитка, але дата на ньому та в наказі про відрядження не збігається: що з ПДФО

Чи буде вважатися додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження, відшкодована роботодавцем вартість квитка, якщо дата на ньому та в наказі про відрядження не збігається?
(категорія 103.17 ЗІР)

Додаток до матеріалів:

Документи та скорочення номера
Про видання
Редакція
Варiанти передплати
Відгуки

Платник єдиного податку

Інших читають — з нами працюють!

Єдине в Україні професійне видання для бухгалтерів та підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Щотижня:

  • оперативна професійна інформація про всі аспекти діяльності юридичних і фізичних осіб кожної групи єдиного податку;
  • найоперативніші та найактуальніші новини;
  • огляди змін у законодавстві;
  • коментарі експертів;
  • ексклюзивні статті;
  • інтерв'ю з фахівцями;
  • вебінари та майстер-класи;
  • можливість поставити запитання й отримати на них своєчасні відповіді.

Ви не марнуєте час на опрацювання непотрібної інформації та не платите за неї.

Наша команда

Для вас пишуть і вас консультують справжні професіонали, які отримали міжнародні сертифікати CAP, DipIFR; сертифіковані бухгалтери та аудитори; експерти, які мають за плечима сотні публікацій в найрізноманітніших бухгалтерських виданнях; спікери і тренери, які провели сотні семінарів і майстер-класів для бухгалтерів і підприємців.

Інформаційний портал epodatok.com.ua

Прекрасне доповнення до видання. Чітко заточене під специфіку вашої роботи, воно дозволить вам швидко знайти потрібну інформацію та відсіяти ту, що не стосується платників єдиного податку.

Ми гарантуємо отримання якісної та актуальної інформації з перших рук!

Об издании
Платник єдиного податку
139,80 грн/міс.
Платник єдиного податку + Зарплата та кадрова справа
217,00 грн/міс.
Платник єдиного податку (ел. версія)
120,24 грн/міс.
Платник єдиного податку (ел. версія) + Зарплата та кадрова справа (ел. версія)
186,60 грн/міс.
Платник єдиного податку
Замовити зворотній дзвінок
Постер издания
«Бухгалтерія: бюджет»
Постер издания
«Зарплата та кадрова справа»
Постер издания
«Платник єдиного податку»
Постер издания
«Професійний бухгалтер»
Постер издания
«Новий бюджетний облік»
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Вверх
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку