Журнали

Платник єдиного податку 12 грудня, 2016
46
Р
Реєстрація платника ПДВ відновлена через суд: як уточнити дані попередніх періодів

Підприємство в 2015 році не подавало декларації з ПДВ протягом 11 місяців. Податкових зобов’язань за цей рік не було, але податковий кредит був. У грудні 2015 року ДПІ анулювала свідоцтво платника ПДВ. Підприємство подало позов до суду на ДПІ і в липні 2016 року виграло справу про відновлення свідоцтва ПДВ. Однак у травні була нова реєстрація ПДВ. Зараз керівник хоче, щоб бухгалтер подала всі неподані за 2015 рік декларації, за якими належить ПДВ до відшкодування.
Але виникає запитання: чи можливе взагалі здійснення такої операції? Якщо можливе, то як правильно подати ПДВ-декларації в такому випадку? Складність у тому, що в реєстрі значиться новий податковий номер платника ПДВ. Чи означає це, що для того, аби подати «старі» декларації, потрібно відновити «стару» реєстрацію ПДВ? Тоді ми втратимо податковий кредит нової реєстрації. Як це поєднати?

-A
A+

№ 46, 2016  (с. 22)

Архив номеров

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку