Журнали

Платник єдиного податку 21 серпня, 2017
31
П
Приєднання кредитора до боржника: податкові ризики для юрособи-єдиноподатника

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) — платник єдиного податку (далі — Підприємство А) у 2016 році придбало в іншого підприємства (також платника єдиного податку, далі — Підприємство В) товари на загальну суму 1500000 грн. Частково заборгованість Підприємства А перед Підприємством В була погашена у 2016 році, але на сьогодні загальна сума непогашеної заборгованості становить 800000 грн.
На сьогодні розпочато процедуру приєднання Підприємства В до Підприємства А, за результатами якої Підприємство В буде ліквідоване і приєднане до Підприємства А з передачею йому всіх активів та зобов’язань.
Зараз нас бентежить, що в результаті такого приєднання борг Підприємства А перед Підприємством В за продані товари так і не буде погашено.
Чи можуть органи фіскальної служби при перевірці визнати таку заборгованість безнадійною кредиторською і на цій підставі оподаткувати її єдиним податком?

-A
A+

№ 31, 2017  (с. 23)

Архив номеров

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку