Платник єдиного податку 23 жовтня, 2017
40
В
Виручка комісіонера-єдинника досягла мільйона, а винагорода — ні. Чи потрібний РРО?

ФОП на єдиному податку (група 3, ставка 5 %) — комісіонер за договором комісії на продаж товарів продає отримані від комітента товари за готівку. При цьому він не застосовує РРО за п. 296.10 ПКУ. З початку року отримана комісіонером за рік від покупців виручка за реалізовані комісійні товари досягла 1 млн грн, а сума комісійної винагороди — ні.
Чи потрібно підприємцеві застосовувати РРО?

-A
A+

№ 40, 2017  (с. 28)

Архив номеров

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку