Рубрики
Стрічка новин
Документи i коментарi
Статтi
Зворотнiй зв'язок
Довідник бухгалтера та ФОП
Додатковi матерiали
Платник єдиного податку 09 жовтня, 2017
38
П
Працівник на заміну призваного строковика
-A
A+

Указ Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» від 24.02.2017 р. № 44/2017.

ДО ВІДОМА. Згідно з Указом Президента України від 07.07.2017 р. № 178/2017 на часткову заміну ст. 2 і 3 Указу № 44/2017 у серпні 2017 року було проведено призов на строкову військову службу до Нацгвардії. Але! Осінній призов на строкову військову службу не скасовано.

Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-XII.

ДО ВІДОМА. У наказі про прийняття на роботу ви конкретизували, що тимчасового працівника прийнято на період строкової служби іншого працівника? У цьому випадку видайте окремий наказ щодо продовження строку дії строкового трудового договору, але вже на період відсутності з іншої причини — наприклад, на період відпустки екс-строковика до дня його фактичного виходу на роботу. Такий наказ офіційно продовжує строк дії строкового трудового договору, але не перетворює його на безстроковий договір. Таким чином, у цій ситуації звільняти й знову приймати за строковим договором працівника «на заміну» не потрібно.

Форму наведено в додатку до постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413. Багато корисного про подання такої форми ви знайдете у статті «Повідомлення про прийняття на роботу: добірка корисної інформації» в газеті «ПЄП», № 25/2017, с. 16.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Працівник, прийнятий для заміщення тимчасово відсутнього працівника, зараховується до показника середньооблікової кількості штатних працівників облікового складу.

Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР.

Віра Михайленко, консультант

№ 38, 2017
Замовити зворотній дзвінок
Постер издания
«Бухгалтерія: бюджет»
Постер издания
«Зарплата та кадрова справа»
Постер издания
«Платник єдиного податку»
Постер издания
«Професійний бухгалтер»
Постер издания
«Новий бюджетний облік»
Постер издания
«Медична бухгалтерія»
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Вверх
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку