Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 18.07.2022

14

Тема номера


І знов оптимізація трудових відносин. Стисло про головне

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-IX, далі — Закон № 2352)

Документи та коментарi

Нові правила здійснення закупівель за постановою № 169 (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169» від 24.06.2022 № 723)

Альона Момот
І знов оптимізація трудових відносин. Стисло про головне (c. 7)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-IX, далі — Закон № 2352)

Олена Огай
Медичні працівники: законодавчі зміни (c. 9)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оплати та умов праці окремих категорій працівників галузі охорони здоров’я» від 07.07.2022 № 767)

Богдана Саєнко

Статтi

Обліковуємо розрахунки з підзвітними особами (c. 10)

Розрахунки з підзвітними особами виникають у більшості підприємств, якщо не в усіх. Тож пропонуємо у статті узагальнити вимоги щодо таких розрахунків та розглянути порядок їх здійснення та відображення в обліку.

Лідія Безкоровайна
Особливості українського правосуддя в умовах воєнного стану (c. 22)

Чи актуальні судові спори, коли країна потерпає від воєнної агресії? Чи взагалі працюють суди? Що тут відповісти? Насправді ситуація в регіонах України різна, хоча воєнний стан уведено всюди. Водночас правосуддя у воєнні часи має свої особливості, які ми розглянемо в цьому матеріалі.

Катерина Литвиненко

Зворотний зв'язок

Обліковуємо відходи рентгенплівки та фіксажу (c. 28)

У ЗОЗ виникають відходи рентгенплівки та фіксажу. Як їх правильно обліковувати? Як відобразити в обліку їх реалізацію?

Лідія Безкоровайна
Чи потрібно вносити зміни до ЄДР у разі призначення виконувача обов’язків директора? (c. 30)

Чи потрібно вносити зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР), у разі звільнення особи з посади директора та призначення іншої особи виконувачем обов’язків директора?

Альона Момот
ВЗ із середнього заробітку мобілізованих, контрактників…? (c. 32)

Підкажіть: чи є об’єктом оподаткування військовим збором середній заробіток, який наше КНП зберігає за мобілізованими працівниками? Чули, що ухвалено закон, який скасовує таке утримання. Чи то дійсно так?

Олена Огай

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку