(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)
Тема номера
(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)
Документи та коментарi
(лист Мінекономіки від 13.01.2023 № 3323-04/1723-06)
Міністерство економіки України(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)
Катерина Литвиненко(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 13.01.2023 № 28)
Олена ОгайСтаттi
У процесі господарської діяльності ЗОЗ-КНП здійснюють різноманітні розрахунки, у результаті яких може виникати дебіторська заборгованість. Дебіторами можуть бути різні фізичні та юридичні особи, стан розрахунків з якими має бути відображений на відповідних рахунках / субрахунках обліку та у фінансовій звітності підприємства. Тож пропонуємо розглянути особливості обліку розрахунків з дебіторами та їх відображення у фінансовій звітності КНП.
Лідія БезкоровайнаОкрім фінансової звітності, до податкових органів ЗОЗ-КНП подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Тож основні нюанси складання та подання цього звіту розглянемо у статті.
Софія ТаранЗаконодавці знову внесли зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також до деяких інших законодавчих актів. Заявлена мета оновлень — сприяти відновленню енергетичної інфраструктури країни. Але «по дорозі» законодавці зачепили й інші не менш болючі питання. Подивимося, чи ці зміни на краще.
Світлана КуртенокПроведення яких перевірок наразі дозволено? З’ясуємо.
Альона МомотДодатковi матерiали
Кабінет Міністрів України
Постанова від 13 січня 2023 року № 28
Додаток до матеріалу: