Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 23.01.2023

2

Тема номера


Постанова № 28 (наступниця постанови № 2): що тепер з оплатою праці медпрацівників?

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 13.01.2023 № 28)

Документи та коментарi

Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (c. 4)

(лист Мінекономіки від 13.01.2023 № 3323-04/1723-06)

Міністерство економіки України
Новий Порядок організації та ведення військового обліку: головні новації з 05.01.2023 (c. 5)

(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)

Катерина Литвиненко
Постанова № 28 (наступниця постанови № 2): що тепер з оплатою праці медпрацівників? (c. 8)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 13.01.2023 № 28)

Олена Огай

Статтi

Дебіторська заборгованість у фінансовій звітності КНП (c. 11)

У процесі господарської діяльності ЗОЗ-КНП здійснюють різноманітні розрахунки, у результаті яких може виникати дебіторська заборгованість. Дебіторами можуть бути різні фізичні та юридичні особи, стан розрахунків з якими має бути відображений на відповідних рахунках / субрахунках обліку та у фінансовій звітності підприємства. Тож пропонуємо розглянути особливості обліку розрахунків з дебіторами та їх відображення у фінансовій звітності КНП.

Лідія Безкоровайна
Звіт неприбутківця: складаємо без проблем (c. 19)

Окрім фінансової звітності, до податкових органів ЗОЗ-КНП подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Тож основні нюанси складання та подання цього звіту розглянемо у статті.

Софія Таран
Зустрічаймо зміни в законодавстві: «енергетичні» й не тільки… (c. 26)

Законодавці знову внесли зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також до деяких інших законодавчих актів. Заявлена мета оновлень — сприяти відновленню енергетичної інфраструктури країни. Але «по дорозі» законодавці зачепили й інші не менш болючі питання. Подивимося, чи ці зміни на краще.

Світлана Куртенок
Перевірки під час воєнного стану (c. 29)

Проведення яких перевірок наразі дозволено? З’ясуємо.

Альона Момот

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку