Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 05.04.2021

7

Тема номера


МШП в бухобліку та фінзвітності

Малоцінні та швидкозношувані предмети є складовою частиною запасів підприємства, тому й більшість облікових вимог до них така сама, як і до запасів, та є й певні особливості. Тож чим же особливі МШП та як їх правильно обліковувати, розглянемо в статті.

Документи та коментарi

Нарешті! Виплати інтернам-бюджетникам відновили (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 278 і від 19 червня 2020 р. № 536» від 03.03.2021 № 172)

Олена Огай
Розподіл доходу від оренди: як КНП зберегти неприбутковість? (c. 12)

(коментар до Узагальнюючої податкової консультації щодо перебування у Реєстрі неприбуткових установ та організацій комунальних некомерційних підприємств, які передають в оренду закріплене за ними майно, затвердженої наказом МФУ від 19.01.2021 № 23)

Дар’я Заїка, Ганна Даниленко
Договір про закупівлю очима КНП: укладаємо, змінюємо, продовжуємо (c. 16)

(коментар до листа Мінекономіки від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06)

Дар’я Заїка

Статтi

РРО та ПРРО: перші кроки у світі розрахунків (c. 25)

У КНП, які вперше стикаються з наданням послуг, виникають запитання щодо застосування РРО та ПРРО. Про те, що потрібно знати на початковому етапі, розповімо в цій статті.

Ірина Шевчук
МШП в бухобліку та фінзвітності (c. 32)

Малоцінні та швидкозношувані предмети є складовою частиною запасів підприємства, тому й більшість облікових вимог до них така сама, як і до запасів, та є й певні особливості. Тож чим же особливі МШП та як їх правильно обліковувати, розглянемо в статті.

Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

Один, два, три, чотири, п’ять…? Або Скільки має бути бухгалтерів на вашому КНП (c. 40)

Добрий день. На нашому КНП бухгалтерська служба структурується за напрямами обліку (банківські та касові операції, облік матеріалів, необоротних активів тощо). Але в умовах постійних і численних змін до законодавчої та нормативної документації бухгалтерія часто не встигає виконувати свою роботу в межах робочого часу. Тож керівнику було запропоновано збільшити кількість штатних одиниць бухгалтерської служби. Він не проти. Але ми не знаємо, як розрахувати необхідну кількість бухгалтерів. Чи є якийсь норматив або нормативний документ, яким слід керуватися, щоби правильно розрахувати потрібну кількість бухгалтерів?

Олена Огай
Дистанційні курси підвищення кваліфікації (c. 43)

Декільком лікарям нашого ЗОЗ необхідно пройти курси підвищення кваліфікації. Але у зв’язку з карантином проходити їх вони будуть дистанційно (вдома). Чи потрібно зберігати за працівниками гарантії?

Олена Огай
Рентабельність: ураховувати чи ні — ось у чому питання (c. 45)

Чи може КНП у вартість платних медичних послуг включати рентабельність?

Дар’я Заїка
Карантинні пільги: автоматичне продовження строку ліцензії (c. 46)

Чи продовжується строк дії ліцензії, якщо останній день строку припадає на період карантину?

Дар’я Заїка
Премія до 8 Березня у відпустці до 3 років: ЄСВ з МЗП (c. 48)

За умовами колективного договору наше КНП виплачує в березні до свята 8 Березня премію працівницям у розмірі 1 000,00 грн. При цьому премію нараховують та виплачують і тим жінкам, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Тож сьогодні виникло питання щодо необхідності сплатити ЄСВ з премії таких працівниць та застосувати норму про нарахування ЄСВ з огляду на МЗП.

Олена Огай

Додатковi матерiали

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для стажування лікарів-інтернів на базах стажування у 2021 році (c. 8)

Порядок, затверджений постановою КМУ від 19 червня 2020 року № 536, зі змінами, останні з яких унесено постановою КМУ від 03.03.2021 № 172

Додаток до матеріалу:

 

Кабінет Міністрів України
Примірний договір про відшкодування базі стажування витрат на оплату праці та нарахувань на оплату праці лікарям-інтернам, які працевлаштовані у закладах охорони здоров’я комунальної власності (c. 9)

Додаток до матеріалу:

Звіт про нараховані та виплачені кошти лікарям-інтернам (c. 11)

Додаток до матеріалу:

Узагальнююча податкова консультація щодо перебування у Реєстрі неприбуткових установ та організацій комунальних некомерційних підприємств, які передають в оренду закріплене за ними майно (c. 14)

Міністерство фінансів України

Затверджено наказом від 19 січня 2021 року № 23

Додаток до матеріалу:

Міністерство фінансів України
Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю (c. 19)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лист від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06

Додаток до матеріалу:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку