Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 20.09.2021

18

Тема номера


Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру

Нашому закладу подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для відвідувачів закладу. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Документи та коментарi

Порядок № 100: і знову зміни! (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати» від 01.09.2021 № 917)

Олена Огай
Чи дозволено КНП примушувати працівників вакцинуватись? (c. 10)

(коментар до листа-роз’яснення Мінекономіки «Щодо неправомірності застосування роботодавцем до працівника заходів примусу та/або дисциплінарного стягнення за відмову вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19» від 20.08.2021)

Дар’я Заїка
МОЗ — про медогляди та оплату праці ковід-контрактникам (c. 12)

(коментар до листа МОЗ «Щодо оплати проведених медоглядів та щодо оплати праці осіб, що залучаються додатково з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби» від 09.06.2021 № 25-01/17121/2-21)

Сергій Дорошенко, Олена Огай

Статтi

По гарячих слідах: добірка запитань з об’єднаної звітності (c. 16)

Останнім часом у вас виникає багато запитань щодо заповнення Податкового розрахунку в тих чи інших випадках. І це не дивно — звіт новий, роз’яснення від податківців надходять крапельно, а подання цього звіту за ІІІ квартал уже на носі. Тому в цьому матеріалі ми зібрали запитання, які ви неодноразово ставили нам на гарячій лінії. Вивчайте наші відповіді. Сподіваємось, вони вам допоможуть.

Олена Огай
Компенсувальні ПДВ-зобов’язання в медичних закладах. Частина 1: особливості нарахування (c. 21)

Особливістю ПДВ-обліку в медичних закладах є те, що більшість операцій у них звільняється від оподаткування ПДВ. Окрім того, медичні заклади закуповують товари (роботи, послуги) з ПДВ за ставками 20 % та 7 %. Ураховуючи наявність таких нюансів, у цій статті разом розглянемо, як саме слід нараховувати компенсувальні ПДВ-зобов’язання в медичних закладах.

Влада Карпова

Зворотний зв'язок

Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру (c. 27)

Нашому закладу подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для відвідувачів закладу. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Лідія Безкоровайна

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку