Журнали

Статтi

Річна мегаінвентаризація: повторюємо ази, шукаємо новації (c. 6)

Незважаючи на те, що з року в рік бухгалтеру доводиться проходити інвентаризаційні процедури, готуючись до складання річної фінансової звітності, запитань, як організаційних, так і бухоблікових, менше не стає. Тож сьогодні ми пройдемося по події під назвою «інвентаризація» від початку до завершення та зупинимося докладніше на ключових її моментах.

Ганна Даниленко
Інформатизація в ЗОЗ: кому, що і з ким необхідно погоджувати? (c. 12)

ЗОЗ — бюджетні установи та ЗОЗ-КНП, які одержують фінансову підтримку з місцевих бюджетів на комп’ютеризацію та доступ до мережі Інтернет з метою удосконалити роботу, покращити взаємодію з пацієнтами та інформування населення, останнім часом стикаються з відмовою органів ДКСУ проводити платежі на ці цілі. Чому так і що з цим робити? Розкажемо в цій статті.

Людмила Линник
Що вміє РРО, крім розрахунків: денні звіти Х та Z, звітність, повернення коштів, виправлення помилок (c. 15)

Ваш РРО зареєстрований, під’єднаний та запрограмований? Вітаємо. Тепер варто розібратися щодо звітності, яку за результатами роботи з РРО суб’єкт господарювання повинен надавати, а також із процедурами виправлення помилок та повернення грошових коштів. Це ми і зробимо у статті.

Наталія Голіяд, Ірина Шевчук

Зворотний зв'язок

Як обліковувати нестачі, виявлені в результаті інвентаризації? (c. 34)

У КНП провели інвентаризацію і виявили нестачі запасів та основних засобів. Як правильно задокументувати та відобразити на рахунках бухобліку такі нестачі?

Лідія Безкоровайна
Інвентаризаційний опис не підписано. Що робити? (c. 38)

Комісія з інвентаризації майна, до складу якої включено керівника підприємства — головного лікаря КНП, встановила лишки та нестачі за результатами проведеної інвентаризації в їдальні лікарні. З огляду на встановлені факти, керівник звільнив завідувача їдальні, який є матеріально відповідальною особою, та відмовився взагалі підписувати Інвентаризаційний опис як член комісії та протокол як керівник КНП. Чи має право член комісії не підписувати Інвентаризаційний опис і як оформити результати інвентаризації, а головне — хто відшкодує нестачу?

Ольга Сусла
Документуємо результати інвентаризації (c. 40)

Плануємо провести інвентаризацію активів КНП. Якими документами слід оформити результати інвентаризації — затвердженими постановою № 241 чи наказом № 572?

Лідія Безкоровайна, Ольга Сусла
Пересортиця: відображаємо в бухобліку (c. 44)

Під час інвентаризації виявили нестачу одних медикаментів та лишки інших. Чи можна зробити взаємний залік лишків і нестач унаслідок пересортиці? Якщо так, то як правильно це відобразити в бухобліку?

Софія Таран
Обліковуємо лишки, виявлені інвентаризацією (c. 46)

У результаті проведеної інвентаризації в КНП виявлено неоприбутковані основні засоби та запаси. Як ці лишки потрібно відобразити в бухобліку?

Лідія Безкоровайна

Документи напохваті

Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань (c. 19)

(Затверджене наказом МФУ від 2 вересня 2014 року № 879, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 04.10.2016 р. № 868)

Міністерство фінансів України

Додатковi матерiали

Індивідуальна податкова консультація від 22.10.2019 р. № 926/6/99-00-07-02-02-15/ІПК (c. 5)

Державна податкова служба України

Індивідуальна податкова консультація від 22.10.2019 р. № 926/6/99-00-07-02-02-15/ІПК

Додаток до матеріалу:

Державна податкова служба України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку