Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 28.11.2022

22

Тема номера


Фінансовий план у запитаннях і відповідях

Щороку ЗОЗ-КНП складають і затверджують фінансовий план. І хоча ця процедура відбувається не вперше, запитання виникають. Тож ми зібрали найбільш поширені запитання стосовно складання й затвердження фінплану та надали на них відповіді.

Статтi

ЗОЗ отримав грант: обліковуємо, використовуємо (c. 6)

Багато ЗОЗ-КНП отримує гранти, які є джерелом поповнення обігових коштів підприємства та використовуються для забезпечення певних цілей. Гранти можуть бути в натуральній формі та у грошовій. Грошові гранти можуть надходити в національній та іноземній валюті. Тож існують певні нюанси, що стосуються особливостей обліку різних видів грантів. Пропонуємо детально розібратися з такими нюансами.

Лідія Безкоровайна
Працевлаштовуємо іноземного лікаря на КНП (c. 14)

Лікар-іноземець хоче працевлаштуватися на КНП. Чи є особливості у процедурі працевлаштування?

Альона Момот
Залучення медпрацівників як волонтерів: нюанси та документальне оформлення (c. 16)

Чи обов’язково укладати договір з іноземним лікарем-волонтером? Узагалі який механізм залучення таких волонтерів?

Альона Момот
Вимикається електроенергія під час робочого дня: чи оплачувати ці години працівникам? (c. 20)

Без попередження вимикається електроенергія в час, який є для працівників робочим. Не всі працівники можуть виконувати роботу без електроенергії. До того ж світловий день стає все коротшим, тож у темряві немає змоги працювати. Як оформлювати цей період працівникам та чи оплачувати?

Людмила Балла
Як працівнику підтвердити проїзд у разі міжміських автоперевезень? (c. 23)

Працівники підприємства їздять у відрядження в межах області та користуються автотранспортом перевізників, які є ФОП — платниками ЄП. На жаль, багато хто з перевізників, незважаючи на обов’язок, що виник із 01.01.2022, не використовує РРО чи ПРРО та видає проїзні документи довільної форми. Чи має підзвітна особа, яка скористалася міжміським автотранспортом, надавати для підтвердження витрат транспортний квиток та/або фіскальний розрахунковий документ?

Ірина Шевчук
Пенсія за вислугу років медпрацівникам (c. 26)

Переважна більшість медичних працівників — це претенденти в майбутньому на пенсію за вислугу років. Саме тому у вас виникає багато запитань щодо того, які саме медичні працівники мають право виходити на пільгову пенсію. Скільки треба заробити «медстажу», щоб вийти на зазначену пенсію? Чи може медпрацівник після виходу на пенсію продовжити працювати? Відповімо на всі ці запитання.

Олена Огай
Фінансовий план у запитаннях і відповідях (c. 28)

Щороку ЗОЗ-КНП складають і затверджують фінансовий план. І хоча ця процедура відбувається не вперше, запитання виникають. Тож ми зібрали найбільш поширені запитання стосовно складання й затвердження фінплану та надали на них відповіді.

Лідія Безкоровайна

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку