Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 06.06.2022

11

Тема номера


Що робити, якщо працівник не з’явився в день звільнення?

На нашому КНП звільнилася 69-річна сімейна лікарка, що була на лікарняних та у відпустках приблизно 5 місяців. Заяву на звільнення вона написала за власним бажанням. У день звільнення вона не з’явилася та не забрала трудової книжки. Що тепер робити?

Документи та коментарi

Працівникам посилили захист прав! (c. 3)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» від 12.05.2022 № 2253-IX)

Альона Момот
Новий пакет медпослуг для КНП, які залучають лікарів-інтернів (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 і від 29 грудня 2021 р. № 1440» від 03.05.2022 № 529)

Альона Момот

Статтi

А на податковому фронті чергові зміни… (c. 7)

З початком війни законодавці змушені були тимчасово послабити податкову хватку, щоб дати можливість бізнесу встояти. Зокрема, податкові обов’язки платників податків були відтерміновані, а контрольно-перевірочна робота зупинена. Проте, коли минув перший шок, воєнні податкові правила почали потроху переглядати. І ось чергові зміни приніс Закон № 2260. І зміни ці торкнуться майже кожного.

Світлана Куртенок
Податкові перевірки: воєнний формат (c. 12)

Звісно, у воєнний час податківці не в змозі повноцінно здійснювати контрольно-перевірочні заходи. Тож законодавцям і тут довелося пристосовувати положення ПКУ під сучасні реалії. З початку війни правила здійснення податкових перевірок перекроювали вже декілька разів. І ось маємо чергові зміни, які суттєво розширюють перевірочний «фронт». З матеріалу ви дізнаєтесь, за якими правилами зараз контролери перевіряють платників податків з урахуванням усіх воєнних змін.

Світлана Куртенок
Претензія: оформлення та облік (c. 20)

Про досудовий засіб правового захисту — претензійний — розповімо в цій статті.

Альона Момот, Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

Небезпечні відходи: зберігаємо, утилізуємо, обліковуємо (c. 23)

У ЗОЗ є небезпечні відходи: ртутні термометри, енергоощадні лампи. Як правильно з ними поводитися? Скільки можна зберігати на підприємстві? Чи є обмеження на обсяг небезпечних відходів, які можна здавати на утилізацію? Як правильно обліковувати такі відходи та витрати на їх утилізацію?

Лідія Безкоровайна
Що робити, якщо працівник не з’явився в день звільнення? (c. 26)

На нашому КНП звільнилася 69-річна сімейна лікарка, що була на лікарняних та у відпустках приблизно 5 місяців. Заяву на звільнення вона написала за власним бажанням. У день звільнення вона не з’явилася та не забрала трудової книжки. Що тепер робити?

Альона Момот

Довідкова інформація

Cкорочення (c. 3)
Довідник з виплат фізособам у воєнний час (c. 27)

Ця довідкова інформація призначена для допомоги бухгалтерам у нарахуванні та виплаті доходів працівникам у період дії воєнного стану та подальших виплат після його завершення.

Жанна Семенченко
Індексація заробітної плати за червень 2022 року (c. 32)
Олена Огай

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку