Журнали

Медична бухгалтерія
Медична бухгалтерія 02.09.2019
17

Тема номера


Несвоєчасно зареєстровано компенсувальні податкові накладні: наслідки

КНП наприкінці липня придбало медикаменти для використання в операціях, звільнених від оподаткування ПДВ. Постачальник зареєстрував ПН у серпні, пізно увечері 15 числа. Чи можемо ми перенести податковий кредит на наступний звітний період та нарахувати компенсувальні ПЗ вже в наступному звітному періоді? Чи загрожує такий перенос штрафом? Які є варіанти виходу з такої ситуації без штрафних санкцій з боку податкової?

Документи та коментарi

Облік лікарських засобів та медичних виробів: чи щось змінилося? (c. 5)

(коментар до наказу МОЗ від 24.06.2019 р. № 1428)

Оновлений Порядок функціонування системи «Прозорро»: розбираємо зміни по кісточках (c. 7)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків» від 10.07.2019 р. № 704)

«Імперія завдає удару у відповідь!»: податківці оновили критерії ризиковості (c. 12)

(коментар до листів ДФСУ від 07.08.2019 р. № 1962/99-99-29-01-01 та від 07.08.2019 р. № 1963/99-99-29-01-01)

Статтi

У КНП — власна свердловина: не забуваємо про дозволи та рентну плату (c. 17)

На сьогодні деякі КНП вже мають власну свердловину, а деякі розмірковують над тим, як забезпечити себе власним безперебійним джерелом прісної води. Розглянемо, з чим саме доведеться зіткнутися КНП, як власнику такої свердловини. А клопоту тут багато: починаючи від дозвільних документів та закінчуючи податками…

Порядок ведення касових операцій: що слід пам’ятати? (c. 32)

ЗОЗ-КНП можуть проводити розрахунки готівкою, а для цього потрібна каса. До здійснення касових операцій та їх відображення в бухобліку чинне законодавство висуває певні вимоги. Порушуючи ці вимоги, підприємство може отримати штрафні санкції. Тож, щоб їх уникнути та забезпечити в касі порядок, визначимося з основними вимогами, яких слід дотримуватися під час здійснення розрахунків готівкою.

ПДВ в електронних закупівлях: потрібно розраховувати навіть неплатникам (c. 37)

Розрахунки з податку на додану вартість додають чимало головного болю всім бухгалтерам. Але зазвичай бухгалтерські служби не переймалися через це, окрім випадків, коли вони самі ставали платниками податку. Але для працівників тендерних комітетів, які працюють в електронній системі, правильний обрахунок ПДВ та визначення його в договорах інколи стає справжньою проблемою. Тож розглянемо в цій статті всі нюанси розрахунків ПДВ, які впливають на здійснення електронних закупівель.

Зворотний зв'язок

Несвоєчасно зареєстровано компенсувальні податкові накладні: наслідки (c. 40)

КНП наприкінці липня придбало медикаменти для використання в операціях, звільнених від оподаткування ПДВ. Постачальник зареєстрував ПН у серпні, пізно увечері 15 числа. Чи можемо ми перенести податковий кредит на наступний звітний період та нарахувати компенсувальні ПЗ вже в наступному звітному періоді? Чи загрожує такий перенос штрафом? Які є варіанти виходу з такої ситуації без штрафних санкцій з боку податкової?

Купуємо та обліковуємо канцтовари (c. 43)

Для забезпечення роботи адміністрації ЗОЗ-КНП потрібно закупити канцтовари. За рахунок яких коштів це можна зробити і як відобразити в бухобліку придбання та використання?

Ремонт змішаного типу, або Як визначити вид ремонтних робіт? (c. 47)

Наш ЗОЗ-КНП планує провести ремонт будівлі, а саме: замінити двері та лінолеум і поклеїти шпалери в окремих кабінетах, установити пластикові вікна замість дерев’яних у всій будівлі тощо. Вартість заміни вікон перевищує 300 тис. грн. До якого виду робіт віднести ремонт — до поточного чи капітального? Потрібно робити експертизу на весь комплекс робіт чи лише на заміну вікон?

Документи напохваті

Методичні рекомендації ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я (c. 21)

Затверджені наказом МОЗ від 09 вересня 2014 року № 635 (у редакції наказу МОЗ від 24.06.2019 р. № 1428)

Календар бухгал­тера
20.09.19

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку