Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 04.07.2022

13

Тема номера


Зміни в порядку подання фінзвітності: а чи визначився Кабмін із термінами?

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 10.06.2022 № 667)

Документи та коментарi

Зміни в порядку подання фінзвітності: а чи визначився Кабмін із термінами? (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 10.06.2022 № 667)

Євгенія Волох

Статтi

Нова форма № 3-ПН (уже із 7 липня 2022 року!) (c. 8)

Обов’язок інформувати Державну службу зайнятості про наявність у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) вже давно знайомий багатьом КНП. І сьогодні він нікуди не зник. Навпаки, на фоні війни та щораз більшого рівня безробіття й попиту на робочу силу він з обов’язку перетворився на корисний спосіб пошуку потенційних працівників (особливо таких специфічних, як медпрацівники). Мабуть, розуміння цього й дало поштовх для покращення форми № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Тепер вона більш розширена, її можна подавати в електронній формі… Але про все по черзі…

Олена Огай
Інтерн-контрактник на КНП (c. 14)

Запитання, пов’язані з приходом інтерна-контрактника до КНП як бази стажування, — одні з найпоширеніших, які надходять наразі до редакції. Тож спробуємо в цьому матеріалі розібратися з нюансами.

Альона Момот

Зворотний зв'язок

Премія до Дня медичного працівника (c. 18)

У цьому році більшість КНП, незважаючи на війну, вирішила підтримати своїх медпрацівників і виплатити їм премії з нагоди святкування Дня медика. Про це свідчить велика кількість запитань, які ми отримуємо щодо обліку такої премії. Тож спробуємо їх узагальнити й надати відповіді на найбільш поширені запитання.

Олена Огай
Відповідальність і зняття премії за прострочені вакцини (c. 22)

У закладі за кошти НСЗУ закуплено вакцину згідно з потребою, яку подавали лікарі. Закінчився термін придатності вакцини, і багато залишилось не використаної. Як правильно зняти кошти з лікарів за протерміновану вакцину та невиконаний план щеплень від COVID-19.
У Порядку преміювання колективного договору є пункт: «працівники закладу можуть бути позбавлені премії частково або повністю у випадках несвоєчасного та неякісного виконання покладених на них завдань».
Чи потрібно вести службове розслідування та відшкодовувати вартість вакцини?
​Чи можна в одному місяці дати святкову премію до Дня медика і зняти премію за кількість декларацій (відповідно до пункту колективного договору, вказаного вище)?

Альона Момот

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку