Журнали

Статтi

Тимчасова непрацездатність: оплата під час війни (c. 9)

Боротьба за кордони нашої країни ще триває. Тож стрес, поранення, смерть, на жаль, переслідують наших співвітчизників щодня. Звичайні хвороби теж нікуди не поділися. Додала війна й інших проблем: немає зв’язку між роботодавцем і працівником; немає можливості в лікарів відкрити пацієнтам е-лікарняний; немає паперових бланків лікарняних листків; немає можливості в пацієнта дістатися на огляд до лікаря тощо. Згадаємо до цього, що багато хто з працівників під час війни з різних причин не працює (перебуває у простої, неоплачуваній відпустці тощо), але може захворіти, і тоді виникає купа запитань щодо оплати таких періодів хвороби. Сьогодні ми спробуємо цей завал розібрати. Тим паче, що ФСС, Держпраці та відповідні міністерства регулярно надають нам у цьому допомогу.

Олена Огай
На тих, хто може та не може виконувати податкові обов’язки, розрахуйсь! (c. 17)

Нарешті ми дочекалися! Світ побачив наказ МФУ «Про затвердження Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків, визначених у підпункті 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, та переліків документів на підтвердження» від 29.07.2022 № 225 (далі — наказ № 225). Розберімося, кого це стосується і як працює.

Світлана Куртенок
Оприбуткування запасів від ліквідації (c. 24)

Під час ліквідації основних засобів можуть бути оприбутковані запасні частини, будівельні матеріали, дорогоцінні метали, брухт тощо. Крім того, під час ліквідації МШП та виробничих запасів також можуть бути оприбутковані певні види відходів. Як їх правильно оцінити, оприбуткувати та відобразити в бухобліку, розглянемо у статті.

Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

Звільнення за станом здоров’я: що потрібно знати? (c. 30)

Водій отримав інвалідність за зором. Чи можна звільнити його за п. 2 ст. 40 КЗпП1?

Кодекс законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII.
Альона Момот

Додатковi матерiали

Щодо локалізації (c. 7)

Міністерство економіки України
Лист від 30.08.2022 № 3323-04/62315-06
Додаток до матеріалу:

Міністерство економіки України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку