Журнали

Медична бухгалтерія
Медична бухгалтерія 05.08.2019
15

Тема номера


Формування вартості платної медичної послуги: що й почому?

ЗОЗ-КНП, окрім послуг за програмою медичних гарантій, може надавати додаткові платні медичні послуги, на які мають бути затверджені ціни. Ціна будь-якої послуги має враховувати витрати, пов’язані з її наданням, тобто її собівартість. Які витрати формують собівартість медичної послуги, як установити ціну на таку послугу — про це поговоримо у статті.

Міністерська новинарня

У 2020 році зміни почнуться в лікарнях: яка готовність областей? (c. 4)

http://moz.gov.ua/article/reform-plan/u-2020-roci-zmini-pochnutsja-v-likarnjah-jaka-gotovnist-oblastej-

Першого січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплату за договорами з Національною службою здоров’я України. Для цього вони мають відповідати кільком вимогам, перша з яких — реорганізуватись у комунальні некомерційні підприємства. Розповідаємо, якою є ситуація в різних областях і чому місцева влада не має зволікати з автономізацією лікарень.

Статтi

Формування вартості платної медичної послуги: що й почому? (c. 14)

ЗОЗ-КНП, окрім послуг за програмою медичних гарантій, може надавати додаткові платні медичні послуги, на які мають бути затверджені ціни. Ціна будь-якої послуги має враховувати витрати, пов’язані з її наданням, тобто її собівартість. Які витрати формують собівартість медичної послуги, як установити ціну на таку послугу — про це поговоримо у статті.

Податкові штрафи в КНП: ціна питання (c. 27)

Податкове законодавство в Україні, на жаль, не вирізняється чіткістю та прозорістю. Тому КНП, як і будь-яке інше підприємство, у своїй діяльності має високу ймовірність зіткнутися з фінансовими санкціями з боку податкової. За які правопорушення може бути нараховано податкові штрафи, про строки та порядок їх сплати — читайте докладно в цій статті.

На кого «вішати» нестачі, або Все про матеріально відповідальних осіб (c. 35)

Інвентаризація добігає кінця: предмети перелічено, відповідні документи складено. Добре, коли все на місці або ж виявлено лишки чогось, проте, на жаль, не рідкістю є ситуації, коли в ході проведення інвентаризації в установі виявляють нестачі. Куди бігти й де шукати винних у такому разі? Хто відшкодує збитки? Зараз разом будемо шукати відповіді.

Як слід зберігати бухгалтерську документацію? (c. 39)

Надзвичайно важко уявити будь-якого бухгалтера без купи документів. З них завжди можна дізнатися всю важливу для підприємства інформацію: хто, кому і скільки. Тож із цими «папірцями» необхідно бути дуже обережними, адже вимоги до їх складання та зберігання досить суворі. Будемо розбиратися, які документи потрібно зберігати, як довго, де і як.

(Перелік типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затверджений наказом Мін’юсту від 12 квітня 2012 року № 578/5 (витяг))

Звільнення працівника в разі тривалої хвороби: як правильно? (c. 45)

Багато роботодавців стикалися із ситуацією, коли працівник довго відсутній на роботі через хвороби. І часом обставини спонукають роботодавця ухвалити рішення про звільнення такої особи. З матеріалу ви дізнаєтеся, чи можна звільнити такого працівника з ініціативи роботодавця.

Додатковi матерiали

Перелік закладів охорони здоров’я (c. 6)

Міністерство охорони здоров'я України

Перелік, затверджений наказом МОЗ від 28 жовтня 2002 року № 385, зі змінами, останні з яких внесено наказом МОЗ від 13.05.2019 р. № 1064

Додаток до матеріалу:

Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу, отриманого платником податку — фізичною особою від юридичної особи (c. 10)

Державна фіскальна служба України

Індивідуальна податкова консультація від 21.03.2019 р. № 1143/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Додаток до матеріалу:

Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором суми доходу, виплаченого роботодавцем працівнику за товари (роботи, послуги), які такий працівник придбав за власні готівкові кошти (c. 11)

Міністерство фінансів України

Лист від 26.02.2019 р. № 11220-16-63/5675

Додаток до матеріалу:

Узагальнююча податкова консультація щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором суми доходу, виплаченого роботодавцем працівнику за товари (роботи, послуги), що були придбані таким працівником за рахунок власних готівкових кошт (c. 12)

Міністерство фінансів України

УПК, затверджена наказом МФУ від 26 квітня 2019 року № 181

Додаток до матеріалу:

 

Перелік типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів (c. 43)

Міністерство юстиції України

Перелік затверджений наказом Мін’юсту від 12 квітня 2012 року № 578/5 (витяг)

Додаток до матеріалу:

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку