Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 11.03.2024

5

Тема номера


Добірка запитань за мотивами «гарячої лінії»

Щодня редакція нашої газети отримує багато бухоблікових запитань, які хвилюють наших читачів. У цій публікації ми зібрали запитання, які отримали останнім часом, і підготували на них відповіді.

Документи та коментарi

Строки зберігання документів: Перелік № 578/5 зазнав змін (c. 4)

(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5» від 04.01.2024 № 40/5)

Альона Момот

Статтi

Відкликання з відпустки: посібник від А до Я (c. 8)

У цій статті поговоримо про відкликання з відпустки працівника за ініціативою роботодавця.

Людмила Балла, Любов Крута

Зворотний зв'язок

Добірка запитань за мотивами «гарячої лінії» (c. 18)

Щодня редакція нашої газети отримує багато бухоблікових запитань, які хвилюють наших читачів. У цій публікації ми зібрали запитання, які отримали останнім часом, і підготували на них відповіді.

Лідія Безкоровайна
Чи можна гуманітарну допомогу ділити між працівниками? (c. 25)

Чи не втратить КНП статус неприбутковості, якщо продукти харчування (макарони), отримані як гуманітарна допомога, поділити між працівниками? Хворих не можна годувати макаронами.

Альона Момот

Судова практика

Правомірне звільнення за прогул: поповнюємо скарбничку судових рішень (c. 27)

Звільнення за прогул — тема воістину невичерпна. І до, і під час війни прогули вчиняються, працівники звільняються, позови подаються. На сторінках нашого видання ми неодноразово детально розглядали тему звільнення за прогул, у тому числі й звільнення в період воєнного стану. Цього разу ми вирішили поповнити нашу скарбничку судовим рішенням (поки що першої інстанції), яке ухвалено на користь роботодавця попри те, що на боці звільненої за прогул працівниці були поважні сімейні обставини. Але про все по черзі.

Катерина Литвиненко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку