Журнали

Медична бухгалтерія
Медична бухгалтерія 16.09.2019
18

Тема номера


Коли рахунок, коли акт, а коли — фіскальний чек. Розбираємо нюанси комерційної діяльності КНП

З реорганізацією колишні бюджетники отримали більше комерційної свободи. Наразі КНП впевнено освоює такий напрям своєї діяльності, як надання медичних послуг за плату. Але документальне оформлення платних медичних послуг має свої особливості. Завдання нашої статті — ознайомитися з цими особливостями. Тож почнемо.

Міністерська новинарня

Лікар має право: докладно про пільги для медиків у сільській місцевості (c. 3)

https://moz.gov.ua/article/for-medical-staff/likar-mae-pravo-dokladno-pro-pilgi-dlja-medikiv-u-silskij-miscevosti

Медики, які працюють у сільській місцевості, можуть розраховувати на додаткові пільги. Розповідаємо, які пільги і за яких умов мають забезпечуватися і як це реалізується на практиці.

Документи та коментарi

Нова форма контракту для керівників ЗОЗ (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 21.08.2019 р. № 792)

Статтi

Коли рахунок, коли акт, а коли — фіскальний чек. Розбираємо нюанси комерційної діяльності КНП (c. 7)

З реорганізацією колишні бюджетники отримали більше комерційної свободи. Наразі КНП впевнено освоює такий напрям своєї діяльності, як надання медичних послуг за плату. Але документальне оформлення платних медичних послуг має свої особливості. Завдання нашої статті — ознайомитися з цими особливостями. Тож почнемо.

ДТП зі службовим автомобілем: порядок дій у житті та в обліку (c. 16)

Службовий автомобіль ЗОЗ-КНП потрапив у ДТП. Пошкодження настільки значні, що авто не підлягає відновленню. Водій має поліс страхування цивільно-правової відповідальності і повне КАСКО. Жоден з учасників ДТП не постраждав. Сталася вона з вини іншого водія, який порушив правила дорожнього руху. Як у цьому випадку правильно документально оформити факт ДТП, відшкодувати збитки, ліквідувати пошкоджений автомобіль, оприбуткувати придатні для використання запчастини і відобразити все це в бухобліку? Ну що ж, поїхали розбиратись.

РРО в КНП: коли і кому потрібно застосовувати? (c. 31)

Реформування медичної системи дало закладам охорони здоров’я нові можливості, серед яких — перехід до більш «ринкової» моделі функціонування, в якій є місце самоокупності та конкурентоспроможності. А отже, можливість надавати платні послуги, кошти за які можуть стати приємним доповненням до коштів від НСЗУ в доходах КНП, також набуває значущості. Та, разом з тим, виникає й неприємне запитання: яким чином правильно оформити роботу з готівкою та платіжними картками (бо КНП все ж таки доведеться йти в ногу з часом: частка оплат споживачем послуг і товарів за допомогою банківських платіжних карток неухильно зростає)? Про це докладно — у статті.

Правила прийому на роботу (c. 37)

Трудовий шлях будь-якого працівника починається з прийняття його на роботу. І в цьому процесі сила-силенна нюансів. Які дії обов’язкові під час працевлаштування працівника та яку документацію при цьому потрібно скласти? Зараз усе розкажемо.

Судова практика

Голова ЛКК: чи є службовою особою? (c. 47)

На жаль, як би ми не намагалися викорінити так зване благодійництво в ЗОЗ, яке насправді є звичайнісіньким хабарем, все ж деякі прикрі випадки трапляються. Зараз — про один із них. Неправомірну вигоду отримала голова ЛКК, але суд першої інстанції виправдав її. Як так сталося, розкажемо далі.

Документи напохваті

Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я (c. 21)

Кабінет Міністрів України

Затверджений постановою КМУ від 21 серпня 2019 року № 792

Додаток до матеріалу:

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку