Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 06.03.2023

5

Тема номера


Порядок ухвалення рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкових накладних змінено!

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Порядку прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 12.01.2023 № 19 (далі — наказ № 19))

Документи та коментарi

Порядок ухвалення рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкових накладних змінено! (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Порядку прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 12.01.2023 № 19 (далі — наказ № 19))

Світлана Куртенок

Статтi

Нюанси надання публічної інформації на запити в умовах воєнного стану (c. 6)

Чи можна відмовити / відстрочити в задоволенні запиту на інформацію у зв’язку із запровадженням воєнного стану? Такі запитання періодично надходять до редакції. В цій статті спробуємо внести ясність, і допоможе нам у цьому судова практика.

Альона Момот
Викопали свердловину: як оформити та обліковувати? (c. 12)

Щоб забезпечити ЗОЗ-КНП водою, з допомогою підрядної організації викопали свердловину. Якими документами її слід оформити? Чи потрібно ставити на облік? Якщо потрібно, то як правильно її обліковувати? На ці та інші запитання знайдете відповідь у статті.

Лідія Безкоровайна
Річні та квартальні премії в розрахунку середнього заробітку: правила та приклади (c. 19)

Порядок урахування премій під час обчислення середнього заробітку (відпускні, оплата відрядження, курсів тощо) міститься в абз. 3 п. 3 Порядку № 100. І якщо йдеться про врахування річних і квартальних премій, то це доволі специфічне заняття. Розібратися з хитромудрими правилами допоможе цей матеріал.

Людмила Балла

Зворотний зв'язок

Працівник придбав товар: чи буде податковий кредит у підприємства? (c. 25)

Працівник придбав для підприємства товар за кошти, видані йому під звіт. Чи отримає підприємство право на податковий кредит?

Світлана Куртенок

Судова практика

Електронна комунікація між роботодавцем і працівником: не все так однозначно (c. 27)

Електронна комунікація між роботодавцями та працівниками в період воєнного стану набула популярності як ніколи, адже війна розкидала українців по всьому світу. Але коли окремі ситуації потрапляють у судову площину, стає очевидно, що реалії воєнного життя не завжди ідеально вписуються в законодавчі норми. На прикладі нещодавнього судового рішення розберемося в ситуації, коли звільнення працівника, про яке роботодавець повідомив його через Viber, суд визнав незаконним.

Катерина Литвиненко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку