Журнали

Документи та коментарi

Відтепер допорогові закупівлі — за новою Інструкцією: чи починати нервуватися? (c. 3)

(коментар до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», затвердженої наказом ДП «Прозорро» від 19.03.2019 р. № 10)

Затверджено Порядок інформаційної взаємодії. Нарешті! (c. 8)

(коментар до Порядку інформаційної взаємодії між електронною системою закупівель, єдиним веб-порталом використання публічних коштів та інформаційною системою Державної казначейської служби України, затвердженого спільним наказом Мінекономрозвитку та МФУ від 04.02.2019 р. № 149/44)

Сплата «комуналки» за рахунок фінансування з бюджету: ПДВ-нюанси в КНП (c. 11)

(коментар до ІПК ДФСУ від 20.03.2019 р. № 1116/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)

Статтi

Ремонт поточний чи капітальний, а може поліпшення? (c. 14)

Реорганізовані заклади охорони здоров’я вже відчули зміни у фінансуванні їх діяльності, а також більше свободи у використанні зароблених коштів. Тож почали їх використовувати і для поліпшення матеріально-технічної бази закладу. Одним із таких напрямів є проведення ремонтів та поліпшень будівель та інших основних засобів. Чи відрізняється порядок проведення таких робіт та відображення їх в обліку КНП порівняно з бюджетною установою, і поговоримо у статті.

Лікарняні: ЄСВ, ПДФО, ВЗ + бухоблік (c. 22)

Продовжуючи «лікарняну» тему, в цій статті ми з’ясуємо, як оподатковувати та відображати в обліку оплату перших п’яти днів хвороби і допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю. Отже, почнімо.

Від КЗ до КНП. Публічні закупівлі: що змінилося? (c. 31)

Перетворення комунальних закладів охорони здоров’я в КНП спричинило багато змін у порядку бухобліку, оподаткування, внутрішньої роботи медзакладу. Однак те, що стосується процесу публічних закупівель, практично не змінилося. У цій статті ми нагадаємо основні моменти порядку організації закупівель у новостворених КНП та розглянемо зміни щодо закупівель для медзакладів.

Зворотний зв'язок

Облік операцій з передання та повернення внеску до статутного капіталу КНП (c. 36)

Орган місцевого самоврядування вніс основні засоби на баланс як внесок до статутного капіталу КНП. Через певний час ухвалили рішення забрати ці основні засоби назад. Як відобразити ці операції в бухгалтерському та податковому обліку?

Адміністративні витрати КНП: визначаємо й обліковуємо (c. 39)

Підкажіть, будь ласка, що можна включати до адміністративних витрат? Як їх правильно обліковувати?

(Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затверджене наказом МФУ від 07.02.2013 р. № 73)

Немає запису про звільнення в трудовій книжці під час прийому до медичного закладу. Як діяти кадровику? (c. 43)

Працівник швидкої з Алчевська (територія, не підконтрольна Україні) у зв’язку із ситуацією, яка там склалася, вирішив переїхати до міста Києва, забрав зі свого попереднього місця роботи трудову книжку, але в ній немає запису про звільнення, а поставити його на цей момент неможливо. Чи можемо ми прийняти такого працівника на роботу?

Виписуємо назви посад і професій згідно з нормами Класифікатора професій (c. 45)

Схожу тематику вже порушували на с. 14 № 3/2019 «Медичної бухгалтерії». Але деякі питання, як правильно виписати назви посад і професій у трудових книжках, штатному розписі, посадових (робочих) інструкціях тощо, які мають складну побудову, залишаються відкритими.

Квартальна фінансова звітність КНП (c. 47)

Ось і добіг кінця перший квартал року. Логічно постає запитання: чи потрібно подавати проміжну фінансову звітність за перший квартал 2019 року?

(Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затверджене наказом МФУ від 07.02.2013 р. № 73)

Документи напохваті

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» (c. 23)

(Затверджене наказом МФУ від 7 лютого 2013 року № 73, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 20.06.2018 р. № 564 (витяг))

Додатковi матерiали

Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівл (c. 5)

ДП «Прозорро» 

​Наказ від 19.03.2019 р. № 10

Додаток до матеріалу:

Порядок інформаційної взаємодії між електронною системою закупівель, єдиним веб-порталом використання публічних коштів та інформаційною системою Державної казначейської служби України (c. 9)

Міністерство економічного розвитку України

Міністерство фінансів України

Затверджений наказом  від 4 лютого 2019 року № 149/44

Додаток до матеріалу:

Щодо оподаткування ПДВ сум відшкодування (компенсації) комунальних витрат від орендарів (c. 12)

Державна фіскальна служба України

Індивідуальна податкова консультація від 20.03.2019 р. № 1116/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Додаток до матеріалу:

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку