Журнали

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 20.01.2020

2

Тема номера


Кабмін ухвалив важливі зміни — читати всім!

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання договорів медичного обслуговування» від 27.11.2019 р. № 1073)

Документи та коментарi

Кабмін ухвалив важливі зміни — читати всім! (c. 3)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання договорів медичного обслуговування» від 27.11.2019 р. № 1073)

Тетяна Кондратенко
Змінилися умови оренди комунального майна: що чекає КНП? (c. 6)

(коментар до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 р. № 157-ІХ)

Тетяна Кондратенко
Оприлюднено перелік послуг з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації та тарифи для них (c. 8)

(коментар до постанови КМУ «Про затвердження переліку послуг та тарифів на послуги з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, які надаються учасниками пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів» від 18.12.2019 р. № 1083)

Тетяна Кондратенко

Статтi

Річна фінансова звітність для середніх та великих підприємств, і не лише для них… (c. 9)

Завершився звітний період для складання фінансової звітності. Підсумки за рахунками бухобліку визначені, регістри обліку заповнені, залишилося правильно перенести інформацію у звітні форми. А як це зробити без помилок, розглянемо у статті.

Лідія Безкоровайна
Розрахунок коригування до податкової накладної: що потрібно знати? (c. 37)

На сьогодні щодо складання податкових накладних та розрахунків коригування до них платники ПДВ у своїй діяльності керуються Порядком № 1307. Останнє оновлення форм ПН та РК було здійснено більше ніж рік тому наказом № 763 (нові форми діють з 01.12.2018 р.). Оскільки медична реформа триває та процес прийняття КНП до лав платників ПДВ йде повним ходом, вважаємо, що зайве роз’яснення щодо РК тим КНП, які вже мають цей статус, буде не таким уже й зайвим, а новоспеченим платникам тим паче стане в пригоді.

Ганна Даниленко

Зворотний зв'язок

Звіт про суми податкових пільг: остання гастроль (c. 43)

Ми читали у вашій газеті, що з 1 січня 2020 року Звіт про суми податкових пільг скасовано. Роз’ясніть, будь ласка, як відзвітувати з приводу отриманих податкових пільг за IV квартал 2019 року?

Світлана Куртенок
Фінансова звітність малих підприємств (c. 44)

Якщо підприємство відповідає критеріям малого підприємства, то воно складає фінансову звітність за формами № 1-м та № 2-м, які затверджені НП(С)БО 25 «Спрощена фінансова звітність». Тож наведемо підказку, як це правильно зробити.

Лідія Безкоровайна
Фінансова звітність мікропідприємства (c. 47)

Наш ЗОЗ-КНП за звітний рік має балансову вартість активів у сумі 8 370 900 грн, чистий дохід від наданих послуг — 13 210 600 грн, середню чисельність працівників — 50 осіб. Чи правильно ми розуміємо, що наше підприємство належить до категорії мікропідприємств? Як нам скласти фінансову звітність без помилок?

Лідія Безкоровайна

Документи напохваті

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 25 «Спрощена фінансова звітність» (c. 21)

(Затверджене наказом МФУ від 25 лютого 2000 року № 39, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 31.05.2019 р. № 226)

Міністерство фінансів України
Порядок укладення, зміни та припинення договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій (c. 26)

(Затверджений постановою КМУ від 25 квітня 2018 року № 410 (у редакції постанови КМУ від 27.11.2019 р. № 1073))

Кабінет Міністрів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку