Журнали

Медична бухгалтерія 22 квітня, 2024
8
Г

Голів і членів ЛКК звільнено від обов’язку подавати антикорупційні декларації

-A
A+

ВРУ ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист» від 21.03.2024 № 3621-IX (далі — Закон № 3621), яким голів і членів лікарсько-консультативних комісій звільнено від обов’язку подавати декларації відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700).

Розділ XIII «Прикінцеві положення» Закону № 1700 доповнено пп. 215 і 216, якими закріплено звільнення голів і членів лікарсько-консультативних комісій від:

  • обов’язку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачених цим Закономза умови, що такі особи не перебувають на інших посадах, перебування на яких зумовлює виникнення обов’язку подавати декларації;
  • відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі особи не перебувають на інших посадах, перебування на яких зобов’язує подавати декларації.

Закон № 3621 набере чинності 4 травня 2024 року.

№ 8, 2024  (с. 2)

Архiв номерiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку