Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 20.03.2023

6

Тема номера


Лютневі зміни до Особливостей здійснення публічних закупівель під час воєнного стану

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178» від 17.02.2023 № 157, листа Мінекономіки від 28.02.2023 № 3323-04/8463-06)

Документы и комментарии

Лютневі зміни до Особливостей здійснення публічних закупівель під час воєнного стану (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178» від 17.02.2023 № 157, листа Мінекономіки від 28.02.2023 № 3323-04/8463-06)

Алёна Момот

Статьи

Благоустрій прилеглої території: відображаємо витрати, оприбутковуємо активи (c. 12)

З настанням весни й таненням снігу помітними стають усі недоліки прилеглих до будівель територій. Десь потрібно вирубати старі насадження, а десь, навпаки, їх насадити. Десь треба відремонтувати огорожу, а десь установити лавочки. Можна багато перераховувати прикладів таких робіт, адже досконалості немає меж. Кожен ЗОЗ прагне, щоб не лише його будівля, а й прилегла територія мали якнайкращий вигляд, та для підприємства це додаткові витрати, а для бухгалтера — додаткове відображення в бухобліку. Тож які роботи з благоустрою прилеглої території ЗОЗ-КНП можуть здійснювати, як їх оформлювати та обліковувати — розглянемо у статті.

Лидия Безкоровайная

Обратная связь

Припинення строкового трудового договору: чи потрібні додаткові заяви та накази? (c. 21)

На нашому підприємстві є працівник, з яким укладено строковий трудовий договір. Найближчим часом строк цього договору закінчиться, тож виникло запитання: чи зобов’язаний роботодавець заздалегідь якось попередити працівника про звільнення, чи закінчення строку, що зазначений у заяві та наказі про прийняття на роботу, є достатньою підставою для припинення трудових відносин?

Екатерина Литвиненко
Облік донорської крові та її компонентів (c. 23)

ЗОЗ-КНП отримує кров від донорів. Як обліковувати її? Як оформлювати й відображати в обліку перероблення крові на компоненти? Як поставити їх на облік і відобразити використання?

Лидия Безкоровайная
Добірка запитань-відповідей щодо ведення електронних і паперових трудових книжок: враховуємо воєнні реалії (c. 26)

Ведення трудових книжок — тема, яка завжди залишається в полі зору кожного кадрового працівника, час од часу стаючи навіть порядком денним. Запитання виникають, і це нормально, адже життя не стоїть на місці. А тут ще й поява електронних книжок і війна... Сьогодні відповімо на найбільш поширені із цих запитань.

Елена Огай

Дополнительные материалы

Щодо публічних закупівель (c. 7)

Міністерство економіки України
Лист від 28.02.2023 № 3323-04/8463-06
Додаток до матеріалу:

  • "" // "МБ", 2023, № 6
Министерство экономики Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи