Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 23.01.2023

2

Тема номера


Новий Порядок організації та ведення військового обліку: головні новації з 05.01.2023

(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)

Документы и комментарии

Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (c. 4)

(лист Мінекономіки від 13.01.2023 № 3323-04/1723-06)

Министерство экономики Украины
Новий Порядок організації та ведення військового обліку: головні новації з 05.01.2023 (c. 5)

(коментар до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487)

Екатерина Литвиненко
Постанова № 28 (наступниця постанови № 2): що тепер з оплатою праці медпрацівників? (c. 8)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я» від 13.01.2023 № 28)

Елена Огай

Статьи

Дебіторська заборгованість у фінансовій звітності КНП (c. 11)

У процесі господарської діяльності ЗОЗ-КНП здійснюють різноманітні розрахунки, у результаті яких може виникати дебіторська заборгованість. Дебіторами можуть бути різні фізичні та юридичні особи, стан розрахунків з якими має бути відображений на відповідних рахунках / субрахунках обліку та у фінансовій звітності підприємства. Тож пропонуємо розглянути особливості обліку розрахунків з дебіторами та їх відображення у фінансовій звітності КНП.

Лидия Безкоровайная
Звіт неприбутківця: складаємо без проблем (c. 19)

Окрім фінансової звітності, до податкових органів ЗОЗ-КНП подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Тож основні нюанси складання та подання цього звіту розглянемо у статті.

София Таран
Зустрічаймо зміни в законодавстві: «енергетичні» й не тільки… (c. 26)

Законодавці знову внесли зміни до Податкового та Митного кодексів України, а також до деяких інших законодавчих актів. Заявлена мета оновлень — сприяти відновленню енергетичної інфраструктури країни. Але «по дорозі» законодавці зачепили й інші не менш болючі питання. Подивимося, чи ці зміни на краще.

Светлана Куртенок
Перевірки під час воєнного стану (c. 29)

Проведення яких перевірок наразі дозволено? З’ясуємо.

Алёна Момот

Дополнительные материалы

Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я (c. 10)

Кабінет Міністрів України
Постанова від 13 січня 2023 року № 28
​Додаток до матеріалу:

  • "" // "МБ", 2023, № 2
Кабинет Министров Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи