Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 22.05.2023

10

Тема номера


Поїздка в інший населений пункт у межах одного дня: відрядження чи ні?

Головна медична сестра з водієм у свій робочий час їдуть в Обласний департамент охорони здоров’я за межі району для отримання гуманітарної допомоги. Чи обов’язково оформлювати наказ про відрядження, виплачувати добові?

Новости министерства

Бронювання військовозобов’язаних у сфері охорони здоров’я (c. 4)

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час» (далі — Постанова) було затверджено:
• Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану (далі — Порядок бронювання);
• Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі — Порядок та критерії).

Статьи

Капітальний ремонт: від початку до кінця (c. 8)

Організація, документальне оформлення, відображення в обліку ремонтних робіт завжди викликають багато запитань у бухгалтерів КНП, адже існує безліч нюансів, які слід урахувати під час їх здійснення. Особливо це стосується саме капітальних ремонтів. Тож у цій статті узагальнимо вимоги щодо оформлення та обліку капітальних ремонтів на підприємстві.

Лидия Безкоровайная
Використання факсимільного підпису в договірних відносинах (c. 14)

Навряд чи слово «факсиміле» не знайоме нашим читачам, адже цей зручний інструмент ділового обороту є давно та добре відомий. Водночас, використовуючи факсимільне відтворення підпису, слід дотримуватися «техніки безпеки», щоби в майбутньому не стикнутися із ситуацією, коли підпис нібито є, але водночас його нібито немає. Оскільки питання використання факсиміле — справа не нова, то й судова позиція щодо цього питання також є усталеною. Про всі нюанси використання факсимільного підпису поговоримо в цьому матеріалі.

Екатерина Литвиненко

Обратная связь

Поїздка в інший населений пункт у межах одного дня: відрядження чи ні? (c. 21)

Головна медична сестра з водієм у свій робочий час їдуть в Обласний департамент охорони здоров’я за межі району для отримання гуманітарної допомоги. Чи обов’язково оформлювати наказ про відрядження, виплачувати добові?

Алёна Момот
Чи підлягає нотаріальному посвідченню договір позички автомобіля з фізособою? (c. 22)

Якщо КНП буде брати в позичку автомобіль працівника лише на декілька годин на тиждень, чи обов’язково посвідчувати нотаріально договір?

Алёна Момот
Звільнення у відпустці до трьох років. Чи потрібен вихід на роботу в день звільнення? Чи є компенсація соцвідпустки на дітей за роки відпустки до трьох років? Заповнення звіту (c. 23)

Працівниця нашого КНП із січня 2022 року перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3 років. Однак, не очікуючи виповнення дитині 3 років, вона вирішила звільнитися за угодою сторін (подала заяву на звільнення 29.05.2023). Чи повинна така працівниця, звільняючись, виходити на роботу хоча б на один день? Крім того, у працівниці є дві дитини віком до 15 років. Чи треба під час звільнення виплатити їй грошову компенсацію за невикористані дні соцвідпустки на дітей за 2022 і 2023 роки? Як відобразити звільнення у звіті?

Елена Огай
Оренда автомобіля, що перебуває в комунальній власності (c. 25)

Ми, КНП ЦПМСД, розірвали з іншим КНП договір позички автомобіля, оскільки Законом № 1571 заборонено передавати державне або комунальне майно в позичку. Тепер хочемо цей автомобіль орендувати.
Яка процедура укладання договору? Чи керуватися Законом № 157? Що залежить від нас, щоб законно все зробити? Заяву КНП направили, вони згодні.

Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-IX.
Алёна Момот

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи