Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 04.05.2020

9

Тема номера


Обліковуємо витрати на мобільний зв’язок

На сьогодні важко уявити життя без мобільного зв’язку. Він також необхідний і для діяльності будь-якого підприємства. Однак за нього потрібно платити, а отже, зазнавати певних витрат. Будь-які витрати підприємства мають бути відображені в бухобліку. А як правильно обліковувати витрати на мобільний зв’язок, і поговоримо у статті.

Статьи

Форма № 1ДФ: нагадувалки + відлуння карантину (c. 3)

Карантин карантином, а обов’язок податкових агентів заповнювати та подавати форму № 1ДФ ніхто не скасовував. Тож у цій статті розглянемо основні правила заповнення та подання звіту, а також дамо відповіді на актуальні запитання. А ще бонус — інформація про «амністію» від штрафів під час карантину.

Яна Ярошенко
Звільнення за власним бажанням чи за угодою сторін: що краще? (c. 8)

Трудове законодавство містить декілька підстав для припинення трудових відносин. Сьогодні ми розглянемо дві підстави, які начебто не мають викликати запитань та суперечок, але практика свідчить про зворотне. Мова піде про звільнення за власним бажанням (ст. 38, 39 КЗпП) та за угодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП). Розповімо про те, які нюанси слід врахувати як працівнику, так і роботодавцю в обох випадках, щоб не порушити права іншої сторони та не потрапити в судову халепу.

Екатерина Литвиненко
Обліковуємо витрати на мобільний зв’язок (c. 15)

На сьогодні важко уявити життя без мобільного зв’язку. Він також необхідний і для діяльності будь-якого підприємства. Однак за нього потрібно платити, а отже, зазнавати певних витрат. Будь-які витрати підприємства мають бути відображені в бухобліку. А як правильно обліковувати витрати на мобільний зв’язок, і поговоримо у статті.

Лидия Безкоровайная
Негайне виконання рішення суду: карт-бланш працівника (c. 33)

Усім відомо, що суд — справа не швидка. Але в деяких випадках роботодавець, який програв суд лише в першій інстанції, має негайно поновити працівника на роботі та ще й виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу. Водночас суд апеляційної інстанції може стати вже на бік роботодавця, отже, виникне питання, що робити в такому разі. Із нашого матеріалу ви дізнаєтесь, що означає негайне виконання судового рішення, які документи слід оформити роботодавцю та багато інших цікавих нюансів.

Екатерина Литвиненко
«Вірусна» ПДВ-пільга: як користуватися? (c. 39)

Нещодавні законодавчі зміни додали до переліку пільгових операції з постачання окремих медвиробів та препаратів. Пільга є, тож саме час розібратися, як нею користуватися.

Анна Хомюк, Светлана Куртенок
Штрафні податкові канікули: що потрібно знати КНП? (c. 42)

Законодавці намагаються пристосувати життя платників податків до карантинних умов, зокрема, надаючи певні послаблення стосовно притягнення до фінансової відповідальності за певні порушення податкового законодавства. Подивимося, що тут може зацікавити КНП?

Светлана Куртенок

Обратная связь

Енергоощадні лампи: правильно експлуатуємо та утилізуємо (c. 44)

У сучасних умовах фінансування медичної допомоги ЗОЗ-КНП самостійно заробляють кошти для своєї діяльності. У такому разі економія виходить на перший план. Багато підприємств для освітлення приміщень почало використовувати люмінесцентні лампи, які є більш економічними, ніж звичайні лампи розжарювання. Проте в їх використанні є деякі нюанси. Які саме? Читайте наш матеріал.

Татьяна Кондратенко, Лидия Безкоровайная
Орендна плата в умовах COVID-19 (c. 46)

«ЗОЗ-КНП надає в оренду приміщення. Чи повинні ми нараховувати орендну плату під час карантину, якщо орендар у період карантину не працює?». Таке запитання наразі є дуже актуальним та одним з найбільш болючих як для орендодавців, так і для орендарів. Тож познайомимося з орендними відносинами в умовах карантину ближче.

Татьяна Кондратенко

Документы под рукой

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (c. 19)

(Затверджений наказом МФУ від 13.01.2015 р. № 4, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 31.10.2018 р. № 863)

Министерство финансов Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи