Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 18.10.2021

20

Тема номера


Ковідні закупівлі: довгоочікувані порядок і перелік

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22.09.2021 № 1012)

Документы и комментарии

Кабмін подовжив строки подання фінзвітності: тепер не говоріть, що не встигли… (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 22.09.2021 № 998)

Лидия Безкоровайная
Ковідні закупівлі: довгоочікувані порядок і перелік (c. 6)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22.09.2021 № 1012)

Дарья Заика

Статьи

Компенсувальні ПДВ-зобов’язання в медичних закладах. Частина 2: оформлення зведеної, бухоблік, відображення в декларації (c. 10)

У газеті «Медична бухгалтерія», № 18/2021, с. 21, ми розглянули особливості компенсувальних податкових зобов’язань, тож у цьому матеріалі продовжуємо вивчати інші грані цього податкового явища.

Влада Карпова
Бухгалтерська документація: від створення до знищення (c. 13)

Бухгалтерська документація з моменту її складання до знищення проходить тернистий шлях. Тож розберімося з нюансами, які виникають на цьому шляху.

Алёна Момот
Приєднання медичних КНП: документальне забезпечення та облік (c. 19)

Останнім часом на багатьох медичних КНП відбулася процедура приєднання первинних закладів до вторинних або, рідше, навпаки. Це досить складний процес, який описано в чинних нормативах дуже лаконічно. Тому природно, що в бухгалтерів КНП виникають запитання, пов’язані з такою реорганізацією. На них ми відповімо у статті.

Влада Карпова

Обратная связь

Компенсацію нараховано в день звільнення, але не виплачено. Що з ЄСВ? (c. 25)

У вересні 2021 року одного з працівників нашого КНП було звільнено за власним бажанням. У день звільнення йому нарахували належну суму компенсації за невикористані дні відпустки, але через брак коштів у цей день її не виплатили. Підкажіть, чи треба в цьому випадку нараховувати ЄСВ на зазначену виплату? Яка відповідальність, якщо компенсацію виплачено невчасно?

Елена Огай
Лікарняний листок після звільнення (c. 27)

Працівник нашого КНП хворів із 16.03.2021 по 23.04.2021. На підтвердження цього факту він надав нам довідку. Оскільки вона не є підставою для оплати періоду тимчасової непрацездатності, то, відповідно, за цим страховим випадком ми не призначали оплати й не подавали заяви-розрахунку до ФСС щодо його фінансування. У вересні (08.09.2021) працівник звільнився за угодою сторін, а вже через декілька днів приніс замість довідки листок непрацездатності. Підкажіть: чи повинні ми оплачувати такий лікарняний? Якщо так, то чи є базою нарахування ЄСВ, ПДФО та ВЗ призначені за таким листком виплати? Як їх потім відобразити в Податковому розрахунку1 (у додатках 1 та 4 ДФ)?

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затверджений наказом МФУ від 13.01.2015 № 4 (у редакції наказу МФУ від 19.05.2021 № 278).
Елена Огай
Використання службового телефона з особистою метою: відшкодування шкоди та бухоблік (c. 29)

Цього місяця на КНП надійшов рахунок за телекомунікаційні послуги майже на 1 000 грн більше, ніж звичайно. Одна з працівниць зізналася, що використовувала службовий телефон з особистою метою, та готова добровільно відшкодувати шкоду. Як їй це здійснити та як відобразити ці операції в бухобліку?

Алена Момот, Лидия Безкоровайная

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи