Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 18.07.2022

14

Тема номера


Нові правила здійснення закупівель за постановою № 169

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169» від 24.06.2022 № 723)

Документы и комментарии

Нові правила здійснення закупівель за постановою № 169 (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169» від 24.06.2022 № 723)

Алёна Момот
І знов оптимізація трудових відносин. Стисло про головне (c. 7)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-IX, далі — Закон № 2352)

Елена Огай
Медичні працівники: законодавчі зміни (c. 9)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оплати та умов праці окремих категорій працівників галузі охорони здоров’я» від 07.07.2022 № 767)

Богдана Саенко

Статьи

Обліковуємо розрахунки з підзвітними особами (c. 10)

Розрахунки з підзвітними особами виникають у більшості підприємств, якщо не в усіх. Тож пропонуємо у статті узагальнити вимоги щодо таких розрахунків та розглянути порядок їх здійснення та відображення в обліку.

Лидия Безкоровайная
Особливості українського правосуддя в умовах воєнного стану (c. 22)

Чи актуальні судові спори, коли країна потерпає від воєнної агресії? Чи взагалі працюють суди? Що тут відповісти? Насправді ситуація в регіонах України різна, хоча воєнний стан уведено всюди. Водночас правосуддя у воєнні часи має свої особливості, які ми розглянемо в цьому матеріалі.

Екатерина Литвиненко

Обратная связь

Обліковуємо відходи рентгенплівки та фіксажу (c. 28)

У ЗОЗ виникають відходи рентгенплівки та фіксажу. Як їх правильно обліковувати? Як відобразити в обліку їх реалізацію?

Лидия Безкоровайная
Чи потрібно вносити зміни до ЄДР у разі призначення виконувача обов’язків директора? (c. 30)

Чи потрібно вносити зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР), у разі звільнення особи з посади директора та призначення іншої особи виконувачем обов’язків директора?

Алёна Момот
ВЗ із середнього заробітку мобілізованих, контрактників…? (c. 32)

Підкажіть: чи є об’єктом оподаткування військовим збором середній заробіток, який наше КНП зберігає за мобілізованими працівниками? Чули, що ухвалено закон, який скасовує таке утримання. Чи то дійсно так?

Елена Огай

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи