Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 16.09.2019

18

Тема номера


Нова форма контракту для керівників ЗОЗ

(коментар до постанови КМУ «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 21.08.2019 р. № 792)

Новости министерства

Лікар має право: докладно про пільги для медиків у сільській місцевості (c. 3)

https://moz.gov.ua/article/for-medical-staff/likar-mae-pravo-dokladno-pro-pilgi-dlja-medikiv-u-silskij-miscevosti

Медики, які працюють у сільській місцевості, можуть розраховувати на додаткові пільги. Розповідаємо, які пільги і за яких умов мають забезпечуватися і як це реалізується на практиці.

Документы и комментарии

Нова форма контракту для керівників ЗОЗ (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 21.08.2019 р. № 792)

Татьяна Кондратенко

Статьи

Коли рахунок, коли акт, а коли — фіскальний чек. Розбираємо нюанси комерційної діяльності КНП (c. 7)

З реорганізацією колишні бюджетники отримали більше комерційної свободи. Наразі КНП впевнено освоює такий напрям своєї діяльності, як надання медичних послуг за плату. Але документальне оформлення платних медичних послуг має свої особливості. Завдання нашої статті — ознайомитися з цими особливостями. Тож почнемо.

Катерина Литвиненко, Анна Даниленко
ДТП зі службовим автомобілем: порядок дій у житті та в обліку (c. 16)

Службовий автомобіль ЗОЗ-КНП потрапив у ДТП. Пошкодження настільки значні, що авто не підлягає відновленню. Водій має поліс страхування цивільно-правової відповідальності і повне КАСКО. Жоден з учасників ДТП не постраждав. Сталася вона з вини іншого водія, який порушив правила дорожнього руху. Як у цьому випадку правильно документально оформити факт ДТП, відшкодувати збитки, ліквідувати пошкоджений автомобіль, оприбуткувати придатні для використання запчастини і відобразити все це в бухобліку? Ну що ж, поїхали розбиратись.

Лидия Безкоровайная
РРО в КНП: коли і кому потрібно застосовувати? (c. 31)

Реформування медичної системи дало закладам охорони здоров’я нові можливості, серед яких — перехід до більш «ринкової» моделі функціонування, в якій є місце самоокупності та конкурентоспроможності. А отже, можливість надавати платні послуги, кошти за які можуть стати приємним доповненням до коштів від НСЗУ в доходах КНП, також набуває значущості. Та, разом з тим, виникає й неприємне запитання: яким чином правильно оформити роботу з готівкою та платіжними картками (бо КНП все ж таки доведеться йти в ногу з часом: частка оплат споживачем послуг і товарів за допомогою банківських платіжних карток неухильно зростає)? Про це докладно — у статті.

Наталия Голияд, Ирина Шевчук
Правила прийому на роботу (c. 37)

Трудовий шлях будь-якого працівника починається з прийняття його на роботу. І в цьому процесі сила-силенна нюансів. Які дії обов’язкові під час працевлаштування працівника та яку документацію при цьому потрібно скласти? Зараз усе розкажемо.

Татьяна Кондратенко, Анна Даниленко

Судебная практика

Голова ЛКК: чи є службовою особою? (c. 47)

На жаль, як би ми не намагалися викорінити так зване благодійництво в ЗОЗ, яке насправді є звичайнісіньким хабарем, все ж деякі прикрі випадки трапляються. Зараз — про один із них. Неправомірну вигоду отримала голова ЛКК, але суд першої інстанції виправдав її. Як так сталося, розкажемо далі.

Татьяна Кондратенко

Документы под рукой

Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я (c. 21)

Кабінет Міністрів України

Затверджений постановою КМУ від 21 серпня 2019 року № 792

Додаток до матеріалу:

  • "" //"МБ", 2019, №18
Кабинет Министров Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи