Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 28.03.2022

5-6

Тема номера


Мобілізація ТЗ під час воєнного стану

Мобілізація може охопити й транспортний засіб КНП. Як правильно оформити тимчасове передання транспортних засобів і техніки військовим формуванням під час мобілізації, розповімо у статті.

Документы и комментарии

Трудові відносини під час війни: ухвалено новий закон (c. 14)

(коментар до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX (далі — Закон № 2136))

Елена Огай

Статьи

ПСП-2022: у різних ситуаціях (c. 17)

У цьому матеріалі ми навели максимально повний перелік ваших запитань щодо застосування податкової соціальної пільги (ПСП). Розберемося, хто має право на пільгу, які особливості її застосування у 2022 році, а також розглянемо різні ситуації. Для зручності ключові моменти систематизуємо в таблиці.

Елена Огай
Мобілізація ТЗ під час воєнного стану (c. 23)

Мобілізація може охопити й транспортний засіб КНП. Як правильно оформити тимчасове передання транспортних засобів і техніки військовим формуванням під час мобілізації, розповімо у статті.

Алена Момот, Лидия Безкоровайная
ПДВ: звітуємо за лютий (c. 26)

Наближається час подання декларації з ПДВ за лютий 2022 року. І робити це в умовах воєнного часу будемо вперше. До цього ніхто не був готовий: ані податківці, ані платники податку. Тож як діяти в нових надзвичайних обставинах?

Светлана Куртенок
Безоплатно отримали недобудову… (c. 29)

За рішенням засновника ЗОЗ-КНП отримав у господарське відання незавершене будівництво. Як документально оформити таке отримання та відобразити в бухобліку, розглянемо далі.

Лидия Безкоровайная
Продаж майна: оформлення та облік (c. 35)

На балансі ЗОЗ-КНП обліковуються основні засоби та запаси, які тривалий час не використовувались. Чи можливо продати таке майно? Якщо так, то яка процедура продажу активів? Із чого почати, як правильно оформити й відобразити в обліку продаж активів, розглянемо у статті.

Лидия Безкоровайная

Обратная связь

Зайва «вхідна» ПН потрапила до зведеної ПН, складеної за п. 198.5 ПКУ. Як виправити ситуацію? (c. 40)

На адресу КНП постачальник склав ПН від 14.01.2022. Оскільки придбані товари ми використали в операціях, звільнених від оподаткування ПДВ, маємо нарахувати компенсувальні ПЗ за п. 198.5 ПКУ1. Тож суму «вхідного» ПДВ за цією ПН ми включили до зведеної ПН з ознакою «1» від 31.01.2022. Відповідно, у декларації з ПДВ за січень 2022 року ми відобразили і ПК за «вхідною» ПН, і компенсувальні ПЗ. Наразі з’ясувалося, що постачальник зареєстрував ПН несвоєчасно, а саме 04.02.2022. Які наші дії?

Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI.
Светлана Куртенок
Орендна плата під час воєнного стану (c. 44)

Як здійснюється нарахування орендної плати під час воєнного стану?

Алёна Момот
Отримали гуманітарку: обліковувати чи ні? (c. 46)

ЗОЗ-КНП отримав гуманітарну допомогу (медикаменти, перев’язувальні матеріали, засоби для дезінфекції, дитяче харчування, підгузки). Документів на гуманітарну допомогу немає. Чи потрібно отримані активи ставити на облік? Якщо так, то як це правильно зробити?

Лидия Безкоровайная

Мастерская опыта

Відповіді на поширені запитання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу (c. 4)

У період воєнного стану працівники всіх підприємств опинились у різних ситуаціях: когось було мобілізовано, хтось записався добровольцем у територіальну оборону, дехто може й далі виконувати свою роботу, але не в повному обсязі, а хтось — узагалі ні. Як правильно діяти в таких випадках роботодавцям? Мінекономіки відповідає на поширені запитання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу1

Елена Огай

Справочная информация

Як повернути переплачені суми ЄСВ? Вивчаємо новий порядок (c. 48)

Ви вже неодноразово запитували нас про механізм повернення помилково та/або надміру сплачених сум ЄСВ. Нещодавно Мінфін дещо оновив правила цього процесу. Тож подивимось, як діяти сьогодні.

Светлана Куртенок
Індексація заробітної плати за березень 2022 року (c. 50)
Елена Огай

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи