Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 06.06.2022

11

Тема номера


Новий пакет медпослуг для КНП, які залучають лікарів-інтернів

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 і від 29 грудня 2021 р. № 1440» від 03.05.2022 № 529)

Документы и комментарии

Працівникам посилили захист прав! (c. 3)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» від 12.05.2022 № 2253-IX)

Алёна Момот
Новий пакет медпослуг для КНП, які залучають лікарів-інтернів (c. 5)

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 і від 29 грудня 2021 р. № 1440» від 03.05.2022 № 529)

Алёна Момот

Статьи

А на податковому фронті чергові зміни… (c. 7)

З початком війни законодавці змушені були тимчасово послабити податкову хватку, щоб дати можливість бізнесу встояти. Зокрема, податкові обов’язки платників податків були відтерміновані, а контрольно-перевірочна робота зупинена. Проте, коли минув перший шок, воєнні податкові правила почали потроху переглядати. І ось чергові зміни приніс Закон № 2260. І зміни ці торкнуться майже кожного.

Светлана Куртенок
Податкові перевірки: воєнний формат (c. 12)

Звісно, у воєнний час податківці не в змозі повноцінно здійснювати контрольно-перевірочні заходи. Тож законодавцям і тут довелося пристосовувати положення ПКУ під сучасні реалії. З початку війни правила здійснення податкових перевірок перекроювали вже декілька разів. І ось маємо чергові зміни, які суттєво розширюють перевірочний «фронт». З матеріалу ви дізнаєтесь, за якими правилами зараз контролери перевіряють платників податків з урахуванням усіх воєнних змін.

Светлана Куртенок
Претензія: оформлення та облік (c. 20)

Про досудовий засіб правового захисту — претензійний — розповімо в цій статті.

Алена Момот, Лидия Безкоровайная

Обратная связь

Небезпечні відходи: зберігаємо, утилізуємо, обліковуємо (c. 23)

У ЗОЗ є небезпечні відходи: ртутні термометри, енергоощадні лампи. Як правильно з ними поводитися? Скільки можна зберігати на підприємстві? Чи є обмеження на обсяг небезпечних відходів, які можна здавати на утилізацію? Як правильно обліковувати такі відходи та витрати на їх утилізацію?

Лидия Безкоровайная
Що робити, якщо працівник не з’явився в день звільнення? (c. 26)

На нашому КНП звільнилася 69-річна сімейна лікарка, що була на лікарняних та у відпустках приблизно 5 місяців. Заяву на звільнення вона написала за власним бажанням. У день звільнення вона не з’явилася та не забрала трудової книжки. Що тепер робити?

Алёна Момот

Справочная информация

Cкорочення (c. 3)
Довідник з виплат фізособам у воєнний час (c. 27)

Ця довідкова інформація призначена для допомоги бухгалтерам у нарахуванні та виплаті доходів працівникам у період дії воєнного стану та подальших виплат після його завершення.

Жанна Семенченко
Індексація заробітної плати за червень 2022 року (c. 32)
Елена Огай

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи