Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 06.03.2023

5

Тема номера


Нюанси надання публічної інформації на запити в умовах воєнного стану

Чи можна відмовити / відстрочити в задоволенні запиту на інформацію у зв’язку із запровадженням воєнного стану? Такі запитання періодично надходять до редакції. В цій статті спробуємо внести ясність, і допоможе нам у цьому судова практика.

Документы и комментарии

Порядок ухвалення рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкових накладних змінено! (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Порядку прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 12.01.2023 № 19 (далі — наказ № 19))

Светлана Куртенок

Статьи

Нюанси надання публічної інформації на запити в умовах воєнного стану (c. 6)

Чи можна відмовити / відстрочити в задоволенні запиту на інформацію у зв’язку із запровадженням воєнного стану? Такі запитання періодично надходять до редакції. В цій статті спробуємо внести ясність, і допоможе нам у цьому судова практика.

Алёна Момот
Викопали свердловину: як оформити та обліковувати? (c. 12)

Щоб забезпечити ЗОЗ-КНП водою, з допомогою підрядної організації викопали свердловину. Якими документами її слід оформити? Чи потрібно ставити на облік? Якщо потрібно, то як правильно її обліковувати? На ці та інші запитання знайдете відповідь у статті.

Лидия Безкоровайная
Річні та квартальні премії в розрахунку середнього заробітку: правила та приклади (c. 19)

Порядок урахування премій під час обчислення середнього заробітку (відпускні, оплата відрядження, курсів тощо) міститься в абз. 3 п. 3 Порядку № 100. І якщо йдеться про врахування річних і квартальних премій, то це доволі специфічне заняття. Розібратися з хитромудрими правилами допоможе цей матеріал.

Людмила Балла

Обратная связь

Працівник придбав товар: чи буде податковий кредит у підприємства? (c. 25)

Працівник придбав для підприємства товар за кошти, видані йому під звіт. Чи отримає підприємство право на податковий кредит?

Светлана Куртенок

Судебная практика

Електронна комунікація між роботодавцем і працівником: не все так однозначно (c. 27)

Електронна комунікація між роботодавцями та працівниками в період воєнного стану набула популярності як ніколи, адже війна розкидала українців по всьому світу. Але коли окремі ситуації потрапляють у судову площину, стає очевидно, що реалії воєнного життя не завжди ідеально вписуються в законодавчі норми. На прикладі нещодавнього судового рішення розберемося в ситуації, коли звільнення працівника, про яке роботодавець повідомив його через Viber, суд визнав незаконним.

Екатерина Литвиненко

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи